Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Motocikli / Zelta vidusceļš.

Zelta vidusceļš.

Daudz pratoju... pa pilsetu ta ka butu ok, bet nevaru iedomaties ka vinsh uzvedisies uz sosejas, un vai tur vispar ar tiem 28 hp ir verts radities...

Autors Ieraksts
rupeix
rupeix
26.02.2008
Lai cik divaini tas nebutu, bet mani saista tieshi viens 250 supermoto, nezinu kas vina tik ipash, bet nevaru izmest no galvas. Daudz pratoju... pa pilsetu ta ka butu ok, bet nevaru iedomaties ka vinsh uzvedisies uz sosejas, un vai tur vispar ar tiem 28 hp ir verts radities... 6 pakapju atrumkarba es domaju mani pilniba apmierinas.
Pirms tam esmu braucis ar jawu 350nieci, IZ Jupiter un likas ka tas ir pietiekami, tadel patreiz ar tadu bijibu skatos uz tiem zveriem sakot ar 600 kub.cm.
Vai starp jums ir kadam pieredze ar 250 pa ielu, uz shosejas? Mani atrums toch nesaista, bet negribetu ari ar tadu mopeda sajutu vizinaties =).
anonīms
26.02.2008
pirmkaars ,250 mopeeda skanna,nnem vizmas 400,,es domaaju tad tew varetu pietikt un kauna nekritisi pie luksofora
Nilo
Nilo
26.02.2008
Nevaru spriest par jaudu, bet esmu dzirdejis(aplukojot to aizdomas vel vairak palielinas) ka ar tiem shaurajiem motardu sedekliem diez ko erti braukat ikdiena nav.
anonīms
26.02.2008
250 supermoto pilsētā ir vislabākais variants.Ja šoseja arī tad 400.
bet ja šoseja nav paredzēta trad 250.Vieglāks un ar 28 zs pietiek pilsētai un pļavai un mežam+vieglāks.rātā arī var pacelt.
anonīms
26.02.2008
250 i cilindam skaņa ir tāda pat kalibra kā 500 div cilindru.
anonīms
26.02.2008
ja jau tik labii,250kaapecc neperkam rodas jaut,,krosaccu 250 veell saprotu ka tei purina,,bet pa ielu,,peerc tad jawu 350letaak apiesie ar gabaliemm,,xe xe bet nopietnii es netbalstu 250 vizmas 400
uk
uk
27.02.2008
iespējams, ka viņš ar tiem 250 cc ātrāk par 90 arī neies. līdz ar to pārvietoties ārpus pilsētas varētu būt mazliet apgrūtinoši. uz gariem gabaliem varētu būt diezgan nekomfortabli. bet nu tie ir tikai minējumi.
vēl ar viencilindru motoru pie maksimālajiem apgriezieniem varētu būt izteikta vibrācija un pie lieliem ātrumiem neomulīgi braukt.
pa pilsētu ar tādu ālēties atkal tīrā bauda.
anonīms
27.02.2008
Normaals Supermoto saakas ar 450cc!
 | Ierakstu labojis: Furry, 27.02.2008. 10:54
anonīms
27.02.2008
:D tach ko juus runaajat - 250 uz 90 iet :D LoL ...... Un ar mopeeda skanju ??? 125 cc vieniigi iet ar mopeeda skanju , bet 250 :D Ar supermoto 250 cc pietiktu arii uz shosejas , bet es njemtu 400 - 500 cc ... ( noteikti Husqvarnu )
uk
uk
27.02.2008
nu nezinu gan. man husqvarna 450. pabraucu pa ielu, varbūt arī par 120 iet ātrāk, bet nu vibrācija ir tāda, ka liekas nometīs no moča.
1-10 : 11-16 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss