Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Offtopic / Notriekts motorizētais policists

Notriekts motorizētais policists

Autors Ieraksts
uk
uk
23.05.2008
Būtu jau dīvaini, ka auto vadītājs apgalvotu, jā nepaskatījos otreiz, nepamanīju.
tvnet
Neizskatās arī, ka tas ātrums bijis tik liels, lai apgalvotu, ka policists ir nenormāli traucies.
armands
armands
23.05.2008
Man paziņa to visu redzēja. Tas autobraucējs esot rāvis pāri abām joslām no sānceļa slīpi pretējā virzienā uz apgriešanās vietu (slinkums izgriezt pa labi, aizbraukt līdz nākošai un apgriezties). Nevaru apgalvot, ka taisnība, bet vispār tam cilvēkam ticu...
anonīms
26.05.2008
Gan jau ments ir gājis uz kādu sotaku...bet nu tas nav atrums kuru var nep amanit...butu kadi 200km/h tad varbut:D autovaditajs kroplis...
anonīms
26.05.2008
Tam mentu mocim ir maza jauda ap 50zs! Loti vaajs un paatrinaajuma arii nav iipashi liela, takaa tie 200km/h ir mulkiibas! Zjel ka tas nebija kaads 300kg BMW mocis, tad tas mersis buutu uz puseem paarshkelts un Motopele bijusi ar mazaakaam traumaam!!
ila
ila
27.05.2008
nu vairāk par 180 neiet tāds, bez tam viņiem vēl tās kastes arī. nav redzēti policisti, kas baigi ar močiem ālētos.
anonīms
27.05.2008
Ir redzētio motopolicisti kas ālējas - redzēju kā viens mēģināja vairākas reizes ratā pacelt, redzēju kā ar moci bez bākugunīm korķi pa trotuāru apbrauc, redzēju vienkārši klaji agresīvu braukšanas stilu, nerunājot par ātrumpārkāpumiem un vienkārši tizlu gorīšanos uz moča
anonīms
27.05.2008
Reiz braucu ar moci pāri pa Vairoga ielas pārvadu Brīvībenes virzienā, kad mani apturēja divi motopolicisti - ātrums 93 atļauto 70 vietā, nu pagruzīja mani, piespieda atzinīgi novērtēt viņu darbu un nožēlot savus pārkāpumus, vēl pagruzīja, izteica brīdinājumu un palaida. Turpināju braukt, kad šie paši vīriņi pašāva man garām ar saviem superbaikiem GS. Nu minu līdzi, no sākuma aiz viņiem, pēc brīvībenes - blakus. Ātrums +/- 80 atļauto 50 vietā. Brīdī kad viens mani pamanījā, parādīju uz spidometru, uz viņu un pacēlu gaisā īkšķi - tipa forši čaļi esat.... šis novaikstījās un sāka braukt ātrāk, es atpaliku un nogriezos.
Galileus
Galileus
27.05.2008
Ments ir un paliek ments - vai uz moča vai mašīnā... :)
anonīms
27.05.2008
Pietiek mudaku starp mentiem uz motocikliem un nementiem uz motocikliem.
Paraksts: ments, kuram mocis ir hobijs, nevis darba zirgs.

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss