Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Ekstrēmi? Durka Racing Team!

Teksts: Junona
Datums: 26.07.2006.
Rubrika: Ekstrēmi

Ja tu kādreiz ielās esi pamanījis braucēju, kas aiznesas ar agresīva un oriģināla izskata jaudīgu un skaļu ielas moci – strītfaiteru, tad ļoti iespējams, ka tas ir kāds no Durka Racing Team!

bomberweekend

Durka Racing Team komandā aptuveni pirms gada apvienojās vairāki motociklisti – ekstrēmisti. Gan viņu braukšanas stils, gan tas, ko viņi spēj izdarīt ar un uz močiem, ir kas vairāk par parasta ikdienas lietotāja līmeni. Viņi ir durkisti.

Durkā apvienojušies, kā viņi paši saka, 14 pacientu no Rīgas un Inčukalna, kurus vieno slimīga mānija uz baikiem un kuru nolūks ir graut iesīkstējušos priekšstatus par motopasauli. Viņi visi brauc ar baikiem vai pašu būvētiem strītfaiteriem un uzskata, ka motobraukšana neaprobežojas tikai ar nēsāšanos pa ielām vai tusiņu pārbraucieniem.

Durkisti sezonā katru nedēļu brauc uz sporta kompleksu 333, kur trenējas gan braukšanā pa trasi, gan stuntriding jeb dažādu triku izpildīšanā.

Stuntriding ne tuvu nav tikai riepas svilināšana vai ratā raušana. Tas ir ekstrēmā sporta veids, kas ietver dažādu akrobātisku triku izpildīšanu uz motocikla. Mocis bieži vien ir aprīkots ar atduri jeb tā saucamo 12 o???clock un dugām. Neviens stuņķis noteikti netiek cauri bez sevis un moča apskādēšanas, jo kritieni šajā sportā ir garantēti. Durka Racing Team pacienti aktīvi popularizē treniņus un sacensības arī citu motofanātu vidū. Pagājušā gadā Durka Racing Team noorganizēja veselus trīs pasākumus sporta kompleksā 333, kuros ikvienam, kas gribēja piedalīties, tika dota iespēja izmēģināt spēkus sacensībās trasē un motodragreisā. Pasākumu nagla bija Latvijā vēl nebijis šovs – durkistu stuntriding meistarības demonstrējumi. Ievērības cienīgs fakts – viens no Durkas pacientiem Jānis Rozītis jeb Inčukalna Janka ar panākumiem pagājušā gadā piedalījās pirmajā Baltijas stuntriding čempionātā un ieguva skatītāju balvu. Tas pierāda, ka Janka šobrīd ir Latvijā pirmais un labākais stuntriding pārstāvis.

Vairāk par Durka Racing Team pacientiem un viņu aktivitātēm vari uzzināt, ieskaties iekš www.durka.lv.

Bet ja tev ir vēlme pasākt ko vairāk par vizināšanos ielās, un ja tev, pamostoties 1. maija rītā, nav ne jausmas, uz kurieni doties, tad kurbulē moci un brauc uz sporta kompleksu 333, jo arī šogad, 1.maijā 12.00 Durka Racing Team rīko šīs sezonas pirmo pasākumu, kurā BŪS ko redzēt!

Informācijai – sporta komplekss 333 atrodas Ropažu pagastā 800 m no Rīgas apvedceļa un Ērgļu šosejas krustojuma, un no iebraucamā ceļa tieši pirms pagrieziena uz Silakrogu (info – www.333.lv).

***
2.3

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss