Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Harley Davidson un Marlboro vīrs

Harley Davidson and the Marlboro Man (1991)

Teksts: Uldis Ķirsis
Datums: 11.01.2007.
Rubrika: Kino

Skaidrs, ka ar diviem populāriem zīmoliem filmas nosaukumā ir par maz, lai kino lenti varētu uzskatīt par izdevušos. Tomēr filmas režisors bija citās domās un, izvēloties skaļu nosaukumu, aizmirsa par tikpat spēcīgu saturu.

Halrey Davidson and Marlboro man

Izrādās, ka pat skanīgais nosaukums mazliet maldina, jo filmas nosaukumā vārds Harley Davidson nav vis mums zināmais motociklu ražotājs, bet gan vīrieša vārds. Arī Marlboro ir vīrieša vārds... Kā arī Jack Daniel's, Virgina Slim un citi brandi tiek izmantoti kā vīriešu vārdi, iztrūkst vienīgi Dosia un Life Style. Labi, ka vismaz galvenie varoņi kā pārvietošanās līdzekļus izmantoja motociklus, jo pretējā gadījumā par šo filmu tā arī neko neuzrakstītu.

Galvenie varoņi Harley un Marlboro pēc 2 gadu prombūtnes satiekas ar čomiem kādā krogā, kurā pagājusi viņu bērnība. Tomēr prieki nav mūžīgi, jo krogu tuvākajā laikā sola slēgt ciet, ja netiks pagarināts īres līgums par pāris miljoniem dolāru. Tāda nauda, protams, nevienam nav, tāpēc tiek atbalstīts ģeniāls plāns: nauda jānozog!

Banka, kuru tie vēlējās apzagt, izrādījās narkotiku tirgoņu paspārnē, un naudas vietā vīri dabūja kādu jaunu narkotisko vielu koncentrātu... Ātri vien motociklistiem uzradās daudz ienaidnieku, un filma sāka ritēt ierastajā Latvijas televīziju kanālos sestdienu pēcpusdienās raidīto filmu garā...

Vienīgais moments, kas mazliet uzlaboja garastāvokli, skatoties šo filmu, bija policists uz motocikla, kurš par nepieklājīgu žestu, ko tam veltīja kāds no centrālajiem varoņiem, tika paņemts priekšā... Uzrunājošākais moments filmā gan nebija priekšā ņemšanas process, bet žesta rādīšanas process – ar čoperi braucot ratā!

*****
4.6

Komentāri

Brraaa! @ 16:46 12.01.2007.
Jaa jaa, luudzu ieliec, es Beyond The Law mediiju jau vairaakus gadus!!!

Kas tas par raxtu vispaar, satura atstaastiijums? Nevajag aizmirst kuraa gadaa taa filma uznjemta! Man taa patiik - saturs spraigs un interesants. Iesaku goblina tulkojumaa - reeciigi :)

Veel nesen redzeeju vecu filmu ar Niklsonu - Hells Angels On Weels, kaut kas liidziigs iiziiraiderim. Un sirsniigo gabalu fastest Indian iesaku noskatities visiem.

ZIGIS @ 13:12 12.01.2007.
Kur var dabut LAST CHAPTERS un LAST CHAPTERS 2.(sereals)Nopirktu jau iekašātu diskā!

uk @ 23:20 11.01.2007.
paskaties zem rubrikas kino ir paaris filmas. air laiku papildinaasim veel ar aprakstiem.

Storm @ 21:34 11.01.2007.
Shii forsha filma :) Vismaz man patika. Varbuut kaads var nosaukt veel citas filmas kuraas galvenie varonji brauc ar motocikliem? ;)

uk @ 17:56 11.01.2007.
valmieras piens un mažeiķu nafta izglābj pasauli 16

cimmers @ 17:41 11.01.2007.
Kawasaki and the Wall Street guy - jau drīzumā Coca -Cola Plaza!:D

cimmers @ 17:40 11.01.2007.
nez kaads bija budžets?..

Anete @ 16:19 11.01.2007.
a, nezini, kur var novilkt Beyond The Law?

sm @ 11:51 11.01.2007.
Ja ir velme, varu ielikt linku, kur var novilkt sho filmu...

« 1-10 : 11-19

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss