Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Bija laiki, kad par promilēm cietumā nelika

Teksts: Skrapcis
Datums: 04.03.2007.
Rubrika: Joki

Paldies Dievam, piektdiena ir klāt! Kā jau ierasts, visu nedēļas spriedzi iespējams noskalot ar alu labā draugu kompānijā. Pēc kārtīgas skalošanas spriedze ir pilnībā izzudusi, bet tās vietā iestājies tik liels atslābums, ka pat slinkums braukt mājās! Tomēr līdz gultai jātiek un jāpalīdz līdz gultai tikt arī pa dienu iepazītajai pasažierei.

Draudzene dzīvoja Imantā. Man gan dikti negribējās tik tālu braukt, tomēr tiku pierunāts. Braucām lēni un nesteidzīgi – ārā nebija pārāk silts, un nedz man, nedz meitenei nebija ne cimdu, ne ķiveru. Prātīgi braucot, netālu no mūsu galamērķa, skaļi rūkdams, mūs apdzina policijas žigulis, un vadītājam blakus sēdošais policists ar žestikulēšanu pa logu lika noprast, ka vēlas ar mani aprunāties...

Es, kā jau kārtīgs pilsonis, apstājos. Kad tikām līdz dokumentu atrādīšanai, man sāka šķist, ka cienījamie CP kungi arī nedaudz ir kunga prātā. Ņemot vērā, ka es visu ceļu braucu ar ātrumu aptuveni 35km/h, viņu apgalvojums, ka esot ļoti ilgi sekojuši un neesot varējuši noķert, skanēja nedaudz absurdi. Tad es iedomājos, ka viņi savā žigulī, spriežot pēc motora augstajiem apgriezieniem, bija vilkuši ar kādu pirmo vai otro ātrumu. Zinu, ka pats esmu lietojis šādu viltību – vizini kādu, kuram gribas ātri, ātri, ātri..., bet man gribas lēni, lēni, lēni. Tad ar moci otrajā robā uz piecdesmit. Rēkoņa tāda, ka nepieredzējušais vadājamais vai čurā no laimes par ātro braukšanu! Taču: es to esmu darījis apzināti, bet, ja neapzināti ir sanācis šādi sevi piemuļķot, tad par policistu kunga prātu nav divu domu...

Saruna ievirzījās par motocikliem: cik kubu, kā ripo utt. Beigās man tieši pajautāja, vai vismaz divu latu neesot? Benzīnam. Padomāju, ka zinu, kādam benzīnam viņiem vajag. Nu kur man var būt divi lati? Re, es meiteni vedu mājās pēc tusiņa – cik gan naudas var būt makā pēc piektdienas vakara? Šis laikam bija labs arguments, jo atdeva man dokumentus un teica, lai braucot, bet tik briesmīgi lai nedzenot. Sak, paši arī jauni un traki reiz bijuši. Laimīgu ceļu!

Es vēl labu laiku ar apaļām acīm noskatījos, kā no manis, otrajā ātrumā skaļi rēcot, attālinās policijas žigulis. Sakiet nu, ka brīnumi nenotiek!

*****
5

Komentāri

dpmn @ 11:00 10.04.2007.
rēcīgi :) nedz kas mūsdienās atgadītos, ja motociklistu dzērumā, bez ekipējuma un ar pasažieri apstādinātu ierāvuši policisti? sanāktu labs sižets Degpunktā :)

m77 @ 23:44 04.03.2007.
He he, labs...;)

Junona @ 23:06 04.03.2007.
Nu, paaraak leeni un praatiigi braukt naktii no piektdienas uz sestdienu pa tukshaam ielaam ariii nav praata darbs. :) Uzreiz pamaniis, ka Tev kaut kas nav kaartiiibaa.

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss