Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

A klases iekarotāja

Teksts: Ilona Ķirse
Datums: 06.08.2007.
Rubrika: Sievietēm

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Pirmā reize uz moča

Kopš sāku mācīties, katrs garāmbraucošs mocis man, pie stūres sēdošajai avantūristei, liek čokurā sarauties sirdij un novibrēt pavēderei,- līdzīgas sajūtas rodas, laižoties lejā no augsta kalna.

Atgriežos pie sākuma. Par mācību vietu izvēlamies lielu asfaltētu laukumu pie vecas lidostas. Oriģināli neesam, daudzi vīrieši šeit bojā savus nervus, ļaujoties apmācāmo dāmu automobiļa pedāļu jaukšanai.

Pirmais posms bija pats grūtākais, kā jau jebkāda veida tehnikas apgūšanas sākuma stadijā. Sajūgs, bremzes- pavisam citādākas nekā mašīnai...Konstatēju, ka mocis man pa lielu (100 zirgi)- ar milzu grūtībām spēju aizsniegties līdz zemei un vēl jo vairāk - to noturēt. Apgriezt riņķī tukšgaitā nevarētu. Slāpst nost tikpat bieži, kā savulaik darbinot auto. Protams, tas pats princips- sajūgs jālaiž lēnāk, līganāk, un vispār: "Izjūti!". Večiem vienmēr bijis viegli spriest par to izjušanu, bet sākumposmā tas nav iespējams.

Ķivere ierobežo kakla, līdz ar to - galvas kustības, tāpēc, lai paskatītos lejup un ieraudzītu ātrumkloķi vai kāpsli, jāpiepūlas. Izrādās, man neesot uz tiem jāskatās.

Bet nu, jau braucu. Pirmajā reizē vēl nespēju kājas uzlikt uz kāpšļiem, tās diagonāli sastingušas kā lidmašīnas spārni. No krampjainā tvēriena sāp rokas- tik bail kaut ko sajaukt un salaist dēlī. Ar bremzēšanu rodas zināmas problēmas - neizdodas to izdarīt mierīgi, un pēc strauja rāviena plauksta uztraukumā neapzināti griež gāzi. Skaļš gārdziens un agresīva rūkoņa paralizē, tāpēc nospiežu sarkano avārijas pogu, lai noslāpētu verķi. Un te nu es esmu, mocis gāžas, mēģinu to noturēt, taču neveiksmīgi, tas ir pārāk smags, lai novērstu pāris skrambas vēl glancētajā krāsojumā.

Pirmā reize uz moča

Nākamajā reizē jau spēju pa laukumu riņķot, uz pagriezieniem neaizmirstot par bausli: rokas bremzes nedrīkst spiest, kad stūre nav iztaisnota. Tik ļoti iebiedēta, ka to ievēroju. Izmēģinu kājas bremzi, kas ne īpaši iepatīkas, jo braucot nevaru to atrast,- nav iespējams taustīties nepaskatoties. Kādā no taisnēm nu jau palielinu ātrumu un gāzēju, taču vēl ne tik ļoti, lai pārslēgtos uz otro ātrumu, turklāt to vēl arī īsti neprotu. Palielinoties ātrumam, bailes izgaist, rodas drošības un stabilitātes sajūta, kas arī ir loģiski.

Trešajā reizē man neklājas tik labi kā iepriekšējā. Lai gan šīs dienas mērķis ir pāriet pie otrā ātruma, līdz tam netiekam. Pirmkārt, tik īsā gabalā neuzdrošinos sasniegt 5-6 punktu apgriezienu atzīmi, otrkārt, joprojām nejūtos pārliecināta, ka īstajā brīdī ???atradīšu" ātruma slēdzi. Tāpēc, braucot ar pirmo, ar kāju mēģinu sataustīt īsto pedāli un pierast pie tā atrašanās vietas. Neraugoties uz to, ka vairs sākumā neslāpstu un uzdodu gāzīti arī pagriezienos, diezgan dramatiski apstājos: nezinu, kādēļ, bet, bremzējot ar roku, allaž saskaros arī ar ārprātīgo gāzi, kas atgādina, atvainojos, urlu radītās skaņas spolējot. Tas neiedvesmo, tāpēc nolemju turpināt citreiz.

Ja moci salīdzina ar mašīnu, tad auto ir kā padotais, bet dzelzs zirgs- augsta ranga priekšnieks. Mašīna regulējama vieglāk, tā samierinās ar daudzām kļūdām, netur ļaunu prātu, jo ir lādzīga (vismaz manējā). Piemēram, kad pārāk ātri braucu pa bedrēm, atliek vien nokaunēties un izlūgties piedošanu: ???Nu es tā gluži negribēju, mazā"...Ar moci ir citādāk - tas ir nežēlīgs egoists, bezkompromisu līderis, pašpārliecināts monstrs un nepārspīlējot- zvērs, turklāt pl#eše#js. Motocikla spēks un vara šokē, tai pat laikā- vilina. Es negribu būt pazemīga, vēlos ar viltu uzveikt, ar pacietību izdresēt. Un man izdosies, jo pēc dabas esmu iekarotāja.

P.S. Turklāt motociklisti (izņemot čoperistus) izskatās ļoti seksīgi.

*****
4.7

Komentāri

Robert Earl @ 09:47 29.12.2020.
📂 RECOVERY OF LOST FUNDS:
ARE YOU A VICTIM OF THE BINARY OPTIONS, BITCOIN and LOAN SCAM?
Meet THE GLOBALKOS HACK RECOVERY TEAM.

WHO ARE THE GLOBALKOS?
GlobalkOS is a vulnerability coordination agency that enact penetration appraise to help victims who are faced with cyber challenges get back on their feet.
Although hiring a professional hacker has been one of the world's most technically valued navigating information, our community of investigative cohort spans across the globe making us pretty outstanding on this subject.

It saddens our mind when a client expresses annoyance or dissatisfaction of unethical behaviors of scammers.
However victims lost funds are recovered within a momentary period of time. This is achieved using a session encryption protocol whereby the locations and data of a deceptive provenience are traced into their monetary base systems.
This shocking study points to one harsh reality people face today. We have striven to make tenacious efforts to help those who are victims of this fleas get off their traumatic feeling of loss.
The crucial benefit of contacting The Global-KOS hackers is
ZERO TRACE: After a successful hack recovery is carried out by the Global-KOS, no active or passive attacks will be used to trace any of our hacks to our clients or our organization. One common practice that attackers employ to evade detection is to break into poorly secured systems and use those hijacked systems as proxies through which they can launch and route attacks. So in a nutshell, attackers' efforts on this platform are useless. The reason is because our server is protected with a vigorous firewall switching and a firm security system to prevent unauthorized bodies from tracking or modifying our network accessible resources. I.e the hacker and clients are 100% safe and anonymous.

However, you will be assigned to a designated professional hacker who is systematically known for operating on a dark web protocol. The operation of these hackers is to potentially deploy a distinguished cyber security technique to retrieve back the victims stolen funds.
The company is large enough to provide a comprehensive range of services such as.
• MOBILE PHONE HACKS.(Catching A Cheating Spouse)📲
• CREDIT SCORE UPGRADE,
• PENETRATION OF WEBSITES AND DATABASE.
• UNLOCKING FROZEN CRYPTO WALLET📲
• EMAIL HACKS
• HACKING A FRAUDULENT WEBSITE.📲
• UBER FREE PAYMENT LICENCE.📲

For prolific services and info,
Contact:
✉️Email: theglobalkos@gmail.com
leroysteckler@gmail.com
®Global KOS™
2021.

obodubu monday @ 07:28 02.11.2020.
Dr Obodubu pirmdiena ir atzīta visā jūras valstībā. Kā viens no izcilākajiem un visspēcīgākajiem vietējiem burvju ārstiem no viņa senču kuģa sākuma līdz šim Dr Obodubu pirmdiena dzīvo spēcīgi starp visiem citiem vietējiem ārstiem, tur nekad nav bijuši jebkādi neiespējamības veidi, kurus nevar kontrolēt Dr. Obodubu pirmdiena, nav nozīmes personas ar problēmām vai situāciju attālumam, viss, kas jums jādara, ir ticēt dzimtā ārsta Dr. Obodubu pirmdienas dalībniekiem, kas darbojas, viņš vienmēr brīdina nekad nepieļaut savu valdzinājumu, ja jūs neticat vai nevarat izpildīt viņa norādījumus. vietējā ārsta Dr. Obodubu pirmdiena uzdevums ir piedāvāt pakalpojumus tiem, kam nepieciešama garīga palīdzība, neņemot vērā jūsu situāciju smagumu vai attālumu, kamēr ūdens, jūra, okeāns, ezers, upe, smiltis utt. jūs, tad jūsu dzīves problēmas tiktu kontrolētas zem jūsu kājas. ja jums nepieciešama garīga palīdzība, sazinieties ar ārstu Obodubu pa tālruni: +2349058774809
Atgūstiet savu mīlestību
Dzemdes augļi
Fibroid
Biznesa uzplaukums
Finanšu izrāviens
Kļūsti bagāts bez rituāla
Dari, kā es saku
Slikts sapnis
Solīt un neizdoties
Epilepsija
Zemes / tiesas lieta
Garīgi traucējumi
Politiskā iecelšana
Vīzu apstiprināšana
Vēzis
Pārbaudes panākumi
Pavadi un atgriezies
Veiksmi
Dabīgais Neath
Hipertensija
Insults
Sirpjveida šūna
Impotence
Win tiesas lieta
Paaugstināšana darbā
Komandējošais signāls
Aizsardzības gredzens
Laulības panākumi
Mīlestības gredzens
Labvēlības gredzens
Atgūt zaudēto slavu
Garīgais spēks Dieva vīriešiem
Ceļojumu veiksmes gredzens
Darba panākumi
Lotto / Pool Win / betnaija win
Un Daudzi
Vēl vairāk steidzieties, lai šodien zvanītu vai vai WhatApp Baba ārsts Obodubu pirmdien pa tālruni +2349058774809 par garīgām problēmām, un jūs noteikti saņemsiet risinājumu visām grūtībām

Lord Nelsen @ 07:17 02.11.2020.
Laipni lūdzam Illuminati pasaulē. Nabadzīgo, trūcīgo un talantīgo nonākšana slavas un bagātību uzmanības centrā. Iegūstiet zināšanas, spēku, naudu, drošību, atpazīstieties savā biznesā, politiskajā sacensībā. Pacelieties uz augšu, lai ko jūs darītu, esiet aizsargāts garīgi un fiziski! To visu jūs sasniegsiet ar acu mirgošanu, kad jūs iesāksit LIELISKĀ ILLUMINATI TEMPLE. Kad esat iesaukts ILLUMINATI EMPIRE, jums būs daudz priekšrocību, piemēram, bagātība, slava, laba veselība. Un vēl. Sazinieties ar templi, izmantojot WhatsApp +1(646)328-7046

Lord Nelsen @ 07:17 02.11.2020.
Laipni lūdzam Illuminati pasaulē. Nabadzīgo, trūcīgo un talantīgo nonākšana slavas un bagātību uzmanības centrā. Iegūstiet zināšanas, spēku, naudu, drošību, atpazīstieties savā biznesā, politiskajā sacensībā. Pacelieties uz augšu, lai ko jūs darītu, esiet aizsargāts garīgi un fiziski! To visu jūs sasniegsiet ar acu mirgošanu, kad jūs iesāksit LIELISKĀ ILLUMINATI TEMPLE. Kad esat iesaukts ILLUMINATI EMPIRE, jums būs daudz priekšrocību, piemēram, bagātība, slava, laba veselība. Un vēl. Sazinieties ar templi, izmantojot WhatsApp +1(646)328-7046

abdullah ibrahim @ 11:48 11.10.2020.
Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim

John Tim @ 19:59 20.04.2020.
We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

Contact : Mr. DARREN C CHENG
Email:Darrencraig002@gmail.com

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All inquires to Mr. Darren should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

Complete contact information:
What exactly do you need?
How long do you need it for?
Are you a principal borrower or a broker?

Contact me for more details.

Whatsapp: +19733700521

Dana @ 23:08 12.04.2013.
Superīgs raksts! Pārsmējos. Tas bija tieši īstais raksts, kas man vajadzīgs. Arī domāju mācīties braukt ar moci, bet baidos, vai spēšu to apgūt. Malači, meitenes, kas to iemācījušās!

totins @ 09:29 22.08.2011.
kura sieviete to dara labāk? Nellija Šlēgelmilha?

sandra @ 22:28 20.08.2011.
Es domāju, ka sieviete,kas labāk vada auto par vīrieti,pratīs arībraukt ar mocīti.

lol @ 17:33 15.05.2010.
P.S. Turklāt motociklisti (izņemot čoperistus) ir ļoti labi organu donori.

1-10 : 11-20 : 21-30 : 31-40 : 41-45 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss