Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

8. septembrī Latvijas čempionāta endurokrosā noslēgums Vidrižos

Teksts: Dace Tribocka, LaMSF
Datums: 04.09.2007.
Rubrika: Sports

Nedēļas nogalē, 8. septembrī Vidrižos, Limbažu rajonā norisināsies noslēdzošais Latvijas čempionāta endurokrosā posms, un viens no Baltijas čempionāta posmiem. Kā arī paralēli čempionātam norisināsies motokluba ???GSP TSK" kausa izcīņa. Sacensību programmā braucieni paredzēti 85ccm, E1, E2, E3, kvadri open, hobiju virs 35 gadi, veterānu, kvadri ATV un kvadri open C klases sportistiem.

Kā informē sacensību organizators Jānis Baunis, sacensības norisināsies pie Lauču muzeja, vieta saglabāta tā pati, kas bija 2006. gadā. Trases vidējais garums 7km, aptuveni 50% sastādot pļavas braucienu un 50% trases ies caur mežu.

Izvērtējot 1. septembrī pieredzētās lietainās sacensības Jēkabpilī, J. Baunis cer uz labākiem laika apstākļiem.

Šis ir 2007. gada Latvijas čempionāta endurokrosā noslēdzošais posms, kopvērtējuma tabulā situācija ar visnotaļ spraiga. Lai ar 85ccm klasē pārliecinoši vadībā Emīls Karro, punktu starpība starp otro un trešo vietu Heamen Juhan no Igaunijas un Toniju Iļjinu ir tikai trīs punkti. E1 klasē Einārs Vinters no pirmās vietas atpaliek par 17 punktiem, pirmais pozīcijā Toivo Nikopensius. Savukārt Eināram Vinteram ar trešās vietas īpašnieku Andi Valtu punktu starpība ir tikai desmit punkti. E2 klasē pārliecinoši vadībā Madars Pureklis, cīņa var būt starp otro, trešo un ceturto vietu. Savukārt, E3 klasē ar 22 punktu pārākumu vadībā kopvērtējumā ir Jānis Rasmanis, otrais Jānis Vinters, kas traumas dēļ nepiedalījās pēdējā posmā Jēkabpilī. Kvadri open klasē kopvērtējumā stabili atrāvies Matīs cers, otrais Andris Grāviņš.

Trase atrodas Ragana – Limbaži 17.km. Rādītāji zīme ???Gāršumi 9" un Laužu muzejs.

Sacensību norise:

Motocikli pirmsstarta zonā:

Kvadri klases, E klases un Hobiju klase – 10:20
C klase un veterānu klase – 12:00
Dalībnieku sanāksme pie starta līnijas - 10:15

Braucieni:

Kvadri Open, C + ATV 4x4 - 11:00
E1; E2; E3 (1. starta rinda) - 12:30
Hobiju virs 35 g.v. (2. starta rinda) - 12:30
C klase (1. starta rinda) - 12:30
85 cm3 un Veterāni (2. starta rinda) - 12:30

Apbalvošana - 16:30.

Sacensību nolikums

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss