Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Vai nu bērns, vai mocis!

Teksts: Uldis Ķirsis
Datums: 07.10.2007.
Rubrika: Sievietēm

Lindas dzīvi savulaik veidojuši brīži, kad ne par ko nav bijis jādomā - tik traucies ar motociklu, baudi dabu visā krāšņumā un absolūtu brīvību, tā kliedējot rutīnu. Toreiz viņai šķita, ka šo prieku nespēs aizstāt itin nekas, ka tā ir kaislība uz mūžu,- šīs brīnišķīgās sajūtas arī ir īstena bauda.


uz galeriju

Lūk, laimes formula, domāja viņa: apsēdies, iedarbini un aizmirsti visu! Viņa bija pārliecināta, ka tas ir dzīves stils, no kura nekad neatteiksies! Tas tapa skaidrs jau pirms desmit gadiem, kad, uzdodot gāzi, Jawa aizbrauca uz priekšu bez viņas pašas! Motodzīve plauka un ziedēja, arī pēdējais no močiem- 535 cm3 Yamaha Virago - nebeidza priecēt...

Taču kādu dienu pieteicās bērniņš. Un tas viņas dzīvi sagrieza kājām gaisā. Tieši mazais Filips apstiprināja faktu, ka sievietes instinkti ir spēcīgāki par jebko citu. No aizrautīgas motociklistes Linda pārtapa par mājsaimnieci, paralēli pievēršoties mierīgākam hobijam – burāšanai. Tādā veidā iespējams apvienot pastaigas svaigā gaisā ezera krastā kopā ar bērnu un kāpšanu uz dēļa, lai mazliet pasapņotu... par absolūtu brīvību!

Ik pa laikam viņa nodomā: "Eh, kaut mazliet es varētu nolaist skaidu!" un tad arī pati sev godīgi atzīstas, ka nemaz to nevēlas! Izrādās, viņa vairs nealkst TO sajūtu, kad adrenalīns, risks un varenība aizrauj līdz neprātam. Viņai tās sajūtas vairs vienkārši nav vajadzīgas! Tagad, redzot, kā Filips smejas, žagojas vai raud, viņa saprot: lūk, šī ir pati pilnība! Un tieši mazais sniedz to laimi, ko aizstāt nespēs vairs nekas...

****
4

Komentāri

aidz @ 12:02 09.10.2007.
nupat Francijā motobraucēju rindā redzēju ģimenīti: Fāterīts ar ielinieku, muterīte ar čoperīti, katram pa sīkajam uz aizmugurējā beņķa.

<b>nelien</b>nelien @ 10:33 09.10.2007.
tā drīzāk ir nākotnes vīzija.

sik @ 09:46 09.10.2007.
iisais atstaasts tak jau bija garaa komenta beigaas! :))

<b>uk</b>uk @ 09:17 09.10.2007.
puņķi sīrupā, esam gatavi tavu dzīvesstāstu uzklausīt! ;)

<b>nelien</b>nelien @ 08:52 09.10.2007.
iepriekšējais komentārs izklausās pēc slima suņa murgiem.

Puņķi sīrupā @ 08:31 09.10.2007.
Man šis raksts atsauca atmiņā agrāk publicētu "Dzīve turpinās arī bez moča", tikai tur bija skaidra raksta jēga un morāle, bet šeit lasītāji var izdarīt secinājumus paši:
1.Sievietei bērns ir gluži kā lauzts mugurkauls - ja reiz tas ir gadījies, tad tas ir uz visu atlikušo mūžu un nekas vairs nav labojams. Jācenšas kaut kā ar to sadzīvot un pielāgoties.
2.Piedzimt par vīrieti ir nesalīdzināmi labāk, jo pat vairāku bērnu tēviem tas netraucē braukt ar moci. Dažiem braukšana ar moci vēl dod iespēju taisīt bērnus arī attālāku mazpilsētu muļķītēm.
3.Vajag rūpīgāk izsargāties, sevišķi motociklistu tusiņos, kur ir daudz alkohola un gadījuma sakaru meklētāju. Vēl jo vairāk, ka rakstā nav neviena vārda par bērna tēvu.

P.S. Iesaku uzrakstīt rakstu arī par kādu vīrieti par tēmu: kad es biju jaunāks, man baigi patika braukt ar moci. Tad es apprecējos (paņēmu māju kredītā), bija daudz jāstrādā, mocis stāvēja garāžā gadiem, kamēr beidzot to pārdevu. Tagad mans hobijs ir dārza rakšana (zāles pļaušana).

« 1-10 : 11-16

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss