Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Dakaras rallijs atcelts!

Dienu pirms Dakaras starta, tiek atcelts pasaules populārākais rallijs. Drošības apsvērumu un draudošo terora aktu dēļ Dakaras rallijs 2008. gadā nenotiks.

24. decembrī Magrebas teritorijā nogalināti četri franču tūristi. Šīs slepkavības saistītas ar nemierīgo Al-Qaeda organizāciju, tāpēc organizatoriem (A.S.O) ir radušās aizdomas par draudošajiem terorisma aktiem. Drošības apsvērumu dēļ sacensības šogad nenotiks.

0

Komentāri

zx600 @ 23:58 08.01.2008.
nakosreiz rallijaa vajadzetu iesaistit brunumasinas un tankus.

<b>NoFear</b>NoFear @ 21:27 07.01.2008.
DRUSKU VAIRAAK INFO :D
2008. gada rallijreids Lisabona-Dakāra ir atcelts drošības apsvērumu dēļ, ziņo radiostacija "Europe 1".

Paziņojums par šo notikuma pavērsienu pieejams brauciena oficiālajā mājas lapā.

Rallijreidam bija jāsākas 5. janvārī, tomēr 24. decembrī Mauritānijā četru nogalināto franču tūristu dēļ Francijas valdība nolēma nepieļaut sacensību norisi valstī.

Finišu dalībnieki būtu sasnieguši 20. janvārī Senegālas galvaspilsētā Dakārā.

Šī ir pirmā reizi rallijreida 30 gadu vēsturē, kad sacensības tiek atceltas.

Šogad pārstāvēt Latviju bija devušies motobraucēji Jānis un Einārs Vinteri, kā arī automašīnu ekipāžas Māris Saukāns un Didzis Zariņš, Jānis Āzis un Ainārs Princis, Andris un Krists Feldmaņi, Jānis Naglis un Agris Pētersons, kā arī Aldis Vilcāns un Artūrs Masteiko.

Ceturtdien visas automašīnas un motocikli izgāja tehnisko apskati, bet piektdien jau bija veikti pēdējie uzlabojumi pirms sestdien plānotā starta

Kaspars KTM @ 13:02 06.01.2008.
Nu tās idiotiskaas musulmaņu cīņas ....Viņiem tur jau taa nekaa nav,nee! veel izdomājuši chakarēt normālus džekus,da viņi Tur tajās veceņu lupatās var aizrīties!...Rīkosim dakāru te pat Latvijaa,kaapu pietiek!....Aizrausim uz 200km/h gar kaadu švītiņa villu Jūrmalā tā,ka no smalkajiem vārtiņiem,kas to apjož-paliks tik ļerpatas un sūdi pāri...nolādētie musulmaņu sūdubumbuļi,kur var šitā d.....sties! Un kur tad krutais franchu leģions,ka nevar mūsējos palaist trasee....SORRY PAR DAZHIEM VAARDIņIEM

<b>and</b>and @ 11:18 06.01.2008.
Vakardiena raidiijumaa bija teikts ka ar blakjeni neviens nav finisheejis neskatoties uz meegjinaajumiem, jo konstrukcija nav piemeerota ...

odo@ @ 12:16 05.01.2008.
žēl ka ralliju atcēla, bet par to trešo rallija mašīnā ir laba doma,a motocikliem tad vajadzētu ar blaķenēm laist, lai būtu kur ložmetēju uzlikt....

spararats @ 18:57 04.01.2008.
mjaa protams interesantaak jau buutu skatiities kaa rallisti ar saviem aparaatiem muuk no teroristiem un kaa kaads tiek uzsperts gaisaa + vareet jau rallij masiinas apriikot ar lozmeteejiem un ekipaazaa ieljaut veel shaaveeju kameer pilots mochii un stuurmans lasa karti tikmeer lozmeteejnieks no torniisha piljii pa aafrikas teroristiem un pa reizei kaada konkurenta riepu piekerot klaat...

Goblins @ 18:37 04.01.2008.
Fracijas valdiiba ir sukulaachi un kroplji, ibio

sachakareeja gada saakuma lidzjushanas tusu

<b>R3d2</b>R3d2 @ 17:25 04.01.2008.
dakar skarbi

<b>ila</b>ila @ 16:04 04.01.2008.
nu man jāska- wow!

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss