Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Liepājā motociklists bēg no policijas un avarē

BNS
Datums: 15.04.2008.
Rubrika: Avārijas

Liepājā traumas guvis kāds motociklists, kurš avarējis, bēgot no policijas.

Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse aģentūrai BNS pavēstīja, ka negadījums noticis ceturtdien ap plkst.15.10. Ceļu policisti pamanījuši, ka kādam motociklam "Kawasaki" nav numura zīmes. Taču uz aicinājumu apturēt braucamo, vadītājs reaģējis bēgot.

Tādējādi 1986.gadā dzimušais motociklists Mucenieku ielā iebrauca pretējā braukšanas joslā, un motocikls ietriecās apturētā automašīnā "Honda Civic".

Motocikla vadītājs nogādāts Liepājas Reģionālās slimnīcas traumatoloģijas nodaļā. Viņam nav braukšanas tiesību, un vīrietis pieķerts bez tiesībām braucam atkārtoti gada laikā, pavēstīja Knīse.

0

Komentāri

aivars @ 10:21 24.04.2008.
Bēgt tas ir stūlbi jo tu tādā veida ne tikai sevi pakļauj riskam ,bet arī citus abdraud!labi tu laidies ,bet ja kāds pēkšņi izskrien priekšā,ko tad,labākā gadijumā slimnīca,bet kur tad ir mūsu braukšanas kultūra un cieņa pret likumu?brauc tā lai nav jābēg!!!!

DurkaRacer @ 21:28 17.04.2008.
Losim perfekta mukšanas teorija, nevar nepiekrist. Pašam reizes 15 pēdējo 6 gadu laikā ir sanācis "neapstāties".....

<b>nelien</b>nelien @ 11:47 17.04.2008.
gājienu par trosi biju dzirdējis sen, pat bija doma pielāgot tādu savam tā laika dņepram vai urālam (neatceros, kas konkrēti toreiz bija). ideja netika īstenota dēl numura zīmes neesamības.

meklēju moci @ 11:22 17.04.2008.
losi, tas gājiens ar trosīti... :) nu ko lai saka? KVALITATĪVS!! :))

losis @ 11:04 17.04.2008.
80 gadu beigās un 90 tajos pēc milicijas/ policijas aicinājuma nestājos principā - no miliču moskvičiem ar Jawa aizlaisties bija tīrais prieks. Biki bail bija no žiguļiem, bet kaukā ir noveicies. 90-tajos man jau bija japānis, tad mukt vispār bija pa skaisto, domās nemuku no zemesargiem - tie varēja arī nošaut. Kautgan ja brauci normāli apģērbts, ķiverē un uz zolīda moča, policija līdz kaukādam 2002-2003 gadam īpaši močus neaiztika. Tagad gan vairs neesmu mucis (nu ok, vienu reizi) gadus 6-7 jo maximali cenšos šmigā nebraukt un a'trumu ar cenšos ievērot + 20km/h (na to i čopers tagad). Par mukšanu - neiesaku (ja kādam iesācējam nedod Dievs gribas pamēģināt). Galvenā nelaime pie krašiem mūkot ir bailes !!!!! Sākas panika un ļoti daudz kļūdu. Tātad ja gribi mukt, nedari to NEKAD ja jūti paniku, ja nezini kā un kur brauksi. Vislabāk un mierīgāk ir aizlaisties lēnu garu pa vietām kur policijas auto netiek - takas, gājēju celiņi utt. piem. pāris gadus atpakaļ pēc Rēzeknes tusa, lai nenokļūtu promiļu ķērāju nagos, mukām pa mazdārziņiem:)) Nezinu kā ir laisties no policijas močiem - nekāda pieredze. Senos laikos man vēl mocim numurzīme bij uz enģēm apakšmalā un aukšā āķis ar trosi līdz stūrei, paraujot trosi atāķejās nr, un nokārās uz leju ...

<b>uk</b>uk @ 10:21 17.04.2008.
labi, es te likumos neesmu spēcīgs, bet ar kriminālatbildību es biju vairāk domājis, ka var pasēdēt uz nārām:

175.pants. Ļaunprātīga nepakļaušanās policijas darbinieka, robežsarga vai zemessarga likumīgam rīkojumam vai prasībai
Par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka, robežsarga vai zemessarga, kā arī karavīra likumīgajam rīkojumam vai prasībai, kad viņi izpilda sabiedriskās kārtības sargāšanas vai dienesta pienākumus, –
uzliek naudas sodu līdz divsimt latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm.

zaļais @ 10:01 17.04.2008.
a kā ar tām visām numura piefiksēšanām? naf tā,ka pēc kāda laiciņa atnāk uz māju ielūgums kopā ar tiesnesi noskatīties video?

<b>leevers</b>leevers @ 09:42 17.04.2008.
Laisties, adnako, reizēm ir jēga - tad kad apstāties būtu pārāk dārgi (kāds lieks alkohols ribās, tiesību nav vai vēl kaut kas).
Par kriminālatbildību - man šķiet, ka UK nedaudz šauj pār strīpu. Krimināls ir par kriminālu nodarījumu, nevis nepakļaušanos amatpersonas prasībām.

Savukārt pēc CSN un APK "burta" bēgšana skaitās tad, ja tu pēc atkārtota uzaicinājuma neapstājies - tātad, ja tevi stādina un tu brauc mierīgi tālāk, mentam ir tevi jāpanāk un jāpalūdz vēlreiz. Ņemot vērā, ka puse no mūsu CP diez vai spēj nokārtot fizkultūras eksāmenu, tu būsi jau kilometra attālumā pirms viņi izkustēsies no vietas.

J R @ 22:49 16.04.2008.
SETS par šiem vārdiem nebaidies, ka pats gulēsi slimnīcā, un pārdomāsi teikto? Labprāt nozilinātu tev mūli.

<b>Rigadons</b>Rigadons @ 15:34 16.04.2008.
zaljajam labs jautaajums - KAA IR!?
un kaa ir, ja "nejaushi" nosmeeree 1ciparu..?

1-10 : 11-17 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss