Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Moto sezonas atklāšana 26.aprīlī 12:00!

Teksts: Jānis Šķesteris
Datums: 23.04.2008.
Rubrika: Notikumi

Beidzot zināma sīkāka informācija par moto sezonas atklāšanu! 26. aprīlī no 12:00 līdz 14:00 pulcēšanās Krasta ielā 68b pie planēta EL(aiz MC2), 14:00 dalībnieku iebraukšana un reģistrācija tiek pārtraukta, 14.30 parādes brauciens! 15:00 – 17:00 pasākums pie “Arēna Rīga” – vadītāji UFO un Frīdis(šoreiz Fredis nē), motokaskadieru grupas “Stuntfigthers” paraugdemonstrējumi u.c.

Kaut arī šogad sezona tā īsti nemaz nav noslēgusies, tomēr jācer, ka laiks būs labs un pasākums izdevies...Tiekamies tur!

Sezonas atklāšana
*****
4.2

Komentāri

. @ 08:04 29.04.2008.
Anete - biežāk rīkot sezonas atklāšanas ? :D

Anete @ 22:06 28.04.2008.
Mana ģimene mīl močus,tādēļ skatoties bildēs,kuras iegūtas tieši šīs atklāšanas laikā,man tiešām jāpiekrīt daudziem un jāteicbiežāk jārīko šādas lietiņas!!!!

G @ 21:51 27.04.2008.
Kur bildes no pasākuma var paskatīties?

hernja @ 16:49 27.04.2008.
Jun, Laikam jau bija ljoti OK :) bet - pierasts laikam pie tā visa par daudz :)

monster @ 11:55 27.04.2008.
man tie piecīšu pisēji toč besī arā, vai kāds no tā ir nomiris ka piecīti pakāš, tas ka var uzlikt lampiņu sūda par 50ls tas ir ok bet kad 5Ls jāizdod ta katastrofa

zx600 @ 23:47 26.04.2008.
Lai vienmēr tā un turpmāk ari.

Jun @ 22:08 26.04.2008.
Nu, kā bija? :) Kādas atsauksmes? :)

<b>Rigadons</b>Rigadons @ 21:11 26.04.2008.
mana labaakaa oficiaalaa sezonas atklaashana muuzhaa (un ne tikai taapeec, ka pirmaa) ;)

Blade @ 18:28 26.04.2008.
bija labinieks, bet Ufo tā arī neredzēju/nedzirdēju :/

sieva @ 22:30 25.04.2008.
ĀRPRĀCCCC!!! Nu ko vr ņemties??? Goda vārds - VISU prieku par pasākumu dzen nost... Jopcik - nu ja tu nezini tad nerunā!!! Padoma taks ar galvu - atklasanas braucienu BEZ naudas noorganizet NEVAR, kaut vai ta sikuma del, ka uz 30 minutem bus slegtas dazas labas ielas pa kuram parvietosies ari TU!!! Un TAS ir tikai normali. Plus vel policija, kam tas viss ir janodara, nerunajot nemaz par pasakuma vaditajiem, piem, UFO un ta pasa laukuma ire no Arenas Riga (tas NAV valsts ipasums, bet privata iestade)... Nesaprotu laudis - kura gadsimta te dazs labs dzivo... ZB... goda vārds!!!

« 1-10 : 11-20 : 21-30 : 31-40 : 41-50 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss