Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Remonts / ātruma ierobežotājs

ātruma ierobežotājs

Vai iespējams kaut kur noņemt motociklam ātruma ierobežotāju?

Autors Ieraksts
uk
uk
27.12.2007
protams, ka ir šāda prasība.
tu vēl neesi pietiekami daudz nodokļis samaksājis, lai brauktu ar jaudīgu motociklu...
alfazz
27.12.2007
Sanāk ka lielāku pa 125 nevaru, jo neatbilstu nevienai no prsībām, drusku pietrūkst. Un no A kategorijas pagaidam jēga maza.
 | Ierakstu labojis: alfazz, 27.12.2007. 19:25
ila
ila
28.12.2007
vispār vienā krievu saitā pāris dienas atpakaļ redzēju kā cbr var noņemt ierobežotāju, tā ka tādu info var atrast. tikai neprasi linku, jo to es atradu netīšam, meklējot citu linku, kuru reiz jau biju atradis. varētu saputroties.
varjag
28.12.2007
ja ir no 18-21 var nokartot taa saucamo A2, taa ir augstaaka par A1, bet zemaka par A, legali var braukt ar moci lidz 400kub.cm vai lidz 34 teļa spēkiem! bet reāli miliči jau pat neskatās jo priekšā tiesībām stāv tikai burts A, bez jebkādām zvaigznēm vai cipariem, pat avārijā pabiju neviens neko nepateica par to ka man mocim 550 kub.cm. un 60 teļi
anonīms
03.01.2008
Tipiski Latviskas atbildes uz konkrētu tehnisku jautājumu.Vai tad jaudīgāku nevari atļauties u.t.t.Kurš jautāja par maka biezumu?Vācu ,krievu forumos būt kādas 20 konkrētas atbildes ar visām foto.Nu apmēram šādi: Ierobežotāji ir 2 veidu,elektoniski-jāmaina CDI bloks(apgriezienu regulātors-maza melna kastīte ar dubult štekeri,vai mehāniski-ielīmēti diskveidīgi pabiezinājumi retinājuma kameru vāciņos,blendes "karbiņu" ieplūdes īscaurulēs,palielinātas caurplūdes galvenās degvielas dīzes,caurumiņi retinājuma noplūdei retinājuma droselēs,mehāniskie pacēluma ierobežotāji,droselei ar trosi,blendes izpūtēja līkumā.
Veči,neapdiršiet,bet parādiet zināšanas,ja tādu nav,labāk klusējiet!!!!
anonīms
03.01.2008
Tiešām, tipiski latviskas atbildes. Galvenais ir pateikt kaut ko negatīvu - no tā tad arī ceļas latviskā pašapziņa. Lapseņu pūznis...
nelien
nelien
03.01.2008
anonīms
09:26, tu pats saprati, ko pateici?
anonīms
03.01.2008
Nelien.Es sapratu,jo visu šo informāciju esmu pats atradis Vācu forumos un savam mocim ierobežotāju(starp citu arī 500-kam liek ierobežotājus un arī 750-kam liek)un draugu močiem arī noņēmis.A Tava saprašana beidzas ar piķa noskaitīšanu pie servisa kases.
anonīms
03.01.2008
Nelien.Un vēl.Šinī pat saitā parāda dažādu remontu bildes un aprakstus.Ja esi reģistrējies,tad offtopic uzprasi UK vai Skrapcim(ja viņi ir tie kas apkopo šo info)lai Tev-ērglim paskaidro pa zilbēm.
anonīms
03.01.2008
Par ierobežotājiem Szuki GS500E reku links.home
« 1-10 : 11-20 : 21-29 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss