Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Remonts / ātruma ierobežotājs

ātruma ierobežotājs

Vai iespējams kaut kur noņemt motociklam ātruma ierobežotāju?

Autors Ieraksts
nelien
nelien
03.01.2008
manuprāt vāciešiem ir likumdošanā noteikts, ka pie noteiktas jaudas vajadzīgs noteikts stāžs aiz muguras, lai zaļie gurķi neizsmērētos pirmajos līkumos. tāpēc arī lielākiem močiem ir ierobežotāji salikti, bet jautājums ir sekojošs - kāda mārrutka pēc pirkt 500 vai 750nieku ar ierobežotājiem? lai pēc tam tēlotu kaut kādu tur @#$%^& deksteru?
anonīms
03.01.2008
Nekāda mārutka nav.Tu nopērc moci nezinot,ka tur ir ierobežotājs(ja nu vienīgi māki vācu valodā izlasīt speciālās atzīmes teh.pasē.Ierobežotājus uz lieliem kubiem liek čomi dāmām,kurām ir jaudīgie moči,tēvi meitām un trenneri jaunajiem sportistiem.Jā āri sporta močiem var būt ierobežotāji.Da kāda nozīme ir vai nav tas ierobežotājs.Tu linku apskatījies? Vai tad sarežģiti to izvākt?Grūtāk atrast vajadzīgo info.
Goblins
03.01.2008
da bljee
Nelien un paareejie, vaacijaa ierobezhotaajus liek taapeec ka tur ir jaaliek nopietns eksaamens uz pilno A kategoriju.
2/3 no vaacijas braukaa ar A* jo to ir vieglaak nokaartot.
A* ir 34 Zs un PILNIIGI VIENALGA CIK CCM hotj 2000
Lai nokaartotu A kategoriju nav nepiecieshams staazhs un B kategorija, ir nepiecieshams tikai 21 gads.

125 ccm ierobezhotaajs ierobezho motora apgriezienus neviss km/h, jaunajaam hondaam tas ir elektronisks suuds ko var amputeet jebkursh pieredzeejis meistars.

Ja gribaas pasham chakareeties , tad labaak pameklee krievu forumos informaaciju tur taa ir daudz, jo krievi nemitiigi meegjina kautko appist/sapist/uzpist
nelien
nelien
04.01.2008
tad sanāk, ka speciālās atzīmes tehniskajā pasē vācu valodā no kā īpaši uzmanīgi jāuzmanās, ja negribas būt krievam vai deksteram saucās "25 kW"
anonīms
04.01.2008
Goblinam no anonīmā.Paldies par korektu ifo.Vienīgi nedaudz uzšūmēja asinis tas,ka tiek apsmieti pašmeistari.Domā,ka močus srvisos remontē pēc kaut kādiem stingri rakstītiem kanoniem.Tāpat visu laiku nāka skaut ko uzpist/appist/sapist.Ja esi kaut reizi ārzemju tehniku remontējis,tad gan jau zini,ka ārzemnieki daudz ko taisa pa armēniski.
anonīms
04.01.2008
Hei Alfazz!Ir 2 varianti par tiem ierobežotājiem:F?r die 125er CBR gibt es 2 Drosselvarianten
1. mechanische Drosselung (Drosselklappe bei "Vollgasstellung" nicht ganz offen)
2. elektronische Drossel ?ber die CDI der CBR Tulkojums:
Elektroniskais-CDI jāmaina(nevis jāamputē)mehānisks-ierobežotājs uz droseļvārsta.Neatverās līdz galam vaļā
uk
uk
04.01.2008
mehānisie ierobežotāji manuprāt ir vairāk, lai motoram obkatku uztaisiitu.
tur arī dīzes ir mazākas.
anonīms
04.01.2008
Ne vella!Dīzes ir lielākas.Piem.Suzuki GS500E ar ierobežotāju dīzse 135 Mikuni,bez ierobežotāja 120 mikuni
anonīms
09.04.2018
A bet 650 var ielikt ierobežotājus ? Uz A2
« 1-10 : 11-20 : 21-29

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss