Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Remonts / Motorolleris nelec

Motorolleris nelec

problēma

Autors Ieraksts
anonīms
01.07.2012
anonīms
20:49 man tā pati problēma... randomā... visu dienu nekas, ar kurbuli lec ar pirmo, e pēkšņi vairs nelec... pārsūce? no kā?!

pats sapratu. manā gadījumā nevienmērīga degvielas padeve uz karbuli, pārsūce. jāiztīra un jānoregulē. vbt tev tas pats. :)
anonīms
01.07.2012
anonīms
23:42 anonīms
20:49 man tā pati problēma... randomā... visu dienu nekas, ar kurbuli lec ar pirmo, e pēkšņi vairs nelec... pārsūce? no kā?!

pats sapratu. manā gadījumā nevienmērīga degvielas padeve uz karbuli, pārsūce. jāiztīra un jānoregulē. vbt tev tas pats. :)

tiesa gan man ir 4T 49cc ar 70cc kopu... bet lietas būtību daudz nemaina.:)
anonīms
03.07.2012
iztīriju karburatoru, pskurbulēju un kkā aizgāja, tikai nezinu ko darīs kad atdzisīs...
anonīms
12.05.2013
kaads var pateikt kur war iegaadaaties peugeot speedfight cdi?cdi-aci 100
anonīms
12.01.2014
ka parbaudit vai elektriskias coks ir beigts??
anonīms
14.01.2014
Sāc ar to, ka pavēro vai pie auksta motora apgriezieni tiek turēti mazliet augstāk nekā pie silta motora.
Ja augstāk tur, bet apgriezieni neturas vienmērīgi, iespējams arī ir pie vainas nenosihhronizeta ieplūde.
anonīms
14.03.2014
Hondai dio nomainiju jaunu karbuli .palaist var bet iet tikai uz maziem apgriezieniem .ejosam izravu pavisam to adatinju arvisu to augshinju apgriezieni nemainijaas taakaa liekas ka gaisa kkaa pietruukst.kas varetu buut?
anonīms
02.10.2014
Ir lieta tada ka roleris staveja 8 gadus tgd tika uzlikts jauns cilindrs roleris lec tikai tad kad pieliek roku priekšā karbim kur gaisa filtrs nāk kad atlaiž noslapst nav vakuma vakuma suknitis-benzina sadalitajs ir jauns bet tpat lec tikai liekot roku prieksha gaisa filtram
anonīms
13.03.2015
nomainiju variatora siksnu, motorolleris vairs nelec! un kā laid itkā pielec un sit labi, bet rats griežas līdz! ieteikumi?
anonīms
02.05.2015
karburatorsd nesuc ieksa degvielu kada vaina varetu but?
visu iztiriju karbinu izputu bet tpt neka. pielec tad kad iegaz pa taisno karbina un viss
« 1-10 : 11-20 : 21-26 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss