Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Remonts / Motociklu remonts - Rīgā !!!

Motociklu remonts - Rīgā !!!

MAX MOTO [Brīvības ielā 224/5] servisā var veikt visus darbus, kas saistās ar krosa un ielas motociklu remontu un apkopi. Vairāk info -> 29188541

Autors Ieraksts
Goblins
05.03.2008
uz gjetruudes un akas ielas stuura ir veikals baltijas papiirs.
un ja tev vajg pashliimeejosho pleevi vairumaa piezvani oracal tirgotaajiem.
anonīms
05.03.2008
aha paldies, man mocim tik uzlimi japarlimee jo saans ir noberzts(tikai uzlimes bojatas)
anonīms
20.03.2008
mekleju meistaru kursh var saremontet k-750(emku).
cietnis@yahoo.com
anonīms
04.06.2008
Iebrauciet KSM vispār apd..ieties! Stāsts tāds iebraucu nopirkt riepu. Viss ok, atcerejos ka man tachu aizmugurē kolodkas gandrīz izbeigušās, nopērku kalodkas un apjautājos vai šie var arī nomainīt, jo nekā nebija līdzi. Šie kāda runa brauc iekšā. Te prasās neliela atkāpe. Kolodkas mainās šādi - izskrūvē skrūvi, kas tur kolodkas, izvelk pa suporta aizmuguri ārā, iestumj vietā jaunās un ieskrūvē skrūvi vietā. Ar pīppauzēm un vēdera kasīšanu max. 5 minūtes. Ja neluņojas - 3. min. Es, zinādams šīs procedūras vienkāršību, nemaz nepajautāju iepriekš cik tas maksās. Šeit arī slēpās "zasada".... Pēc kolodku nomaiņas man paziņo - 10Ls!!!!!!!!!!!!!! PZ pilnīgs! Pie tam, man tam idiņam nācās skaidrot, kā ir jāmaina kalodkas!
SUPER KANTORIS!

Spider
anonīms
05.06.2008
Spider...peec shiis dienas lasiitaa, tu esi neveiksminieks kvadraataa
anonīms
05.06.2008
CILVEKI - beidziet visaas malaas piecjakareet SPIDER !!!!
anonīms
05.06.2008
ja pa katru suportu mainu 5,00ls, tad normaali ir ka 10Ls, ja par vienu tad naakas aizdoties!
anonīms
06.06.2008
Spider, moš atver kantori kur iesi smērēties un mainīt kolodkas par divīti???
Piegriezušies tie ņaudētāji! NESTRĀDĀ NEVIENS BEZ MAKSAS!
anonīms
06.06.2008
Ja pie bremžu kluču maiņas sākam runāt,tipa,smērēties,nestrādājam pa velti,tad nav ko vispār iet močiem klāt.Par katru operāciju sava nauda(saprātīga es domāju)Tad jau par riepas uzpumpēšanu ar var prasīt 10Ls,tipa,smērēties vajagot,ventili meklēt vajag,vāciņš jānoskrūvē.ja runājam par loku brēžu maiņu,tad 10Ls ir normāli,Kluču maiņa gan varētu maksāt 5Ls
anonīms
01.02.2010
no 125 var dabut vairak jaudas ara vai ne?kats var palidzet?
« 1-10 : 11-20 : 21-22 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss