Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Biker Boyz

Teksts: Uldis Ķirsis
Foto: bikerboyz.com
Datums: 05.02.2007.
Rubrika: Kino

Lai arī filma Biker Boyz ir iznākusi vienlaicīgi ar kases grāvēju Matrix, un abos šajos darbos uz ekrāna parādās Laurens Fišburns (Laurence Fishburne), reitingu tabulās tie neatrodas viens otram blakām. Ja kāds vēl nesaprata mājienu: Biker Boyz ir cita līmeņa filma – zemāka.

Biker Boyz

Tieši Laurens Fišburns ir tas, kas neļauj filmu noskatīties ar pirmo reizi. Katru reizi ieraugot viņu ekrānā, šķiet, ka tūlīt tiks piedāvātas zilā vai sarkanā tablete, kā tas notiek Matrix filmā. Lai arī par tabletēm filmā runa nav, šo aktieri nākas redzēt bieži, jo viņš ir viens no galvenajiem varoņiem, kam pieder ātrākā motociklista tituls, bet to viņam cenšas atņemt kāds jauns braucējs.

Vispār jaunietim nekas nebūtu sanācis, ja vien sižeta vidū nebūtu atklājies, ka sīvais konkurents ir viņa paša tēvs. Šāds scenārijs noteikti patiktu ziepju operu režisoriem, un šī fakta pasniegšana vien varētu aizņemt septiņas sērijas, bet, par laimi, to visu varēja noskatīties arī īsākā laika posmā.

Biker Boyz filmā mazliet silda sirdi stunt riding elementi, tomēr pārējais liecina par to, ka tā nav paredzēta reālam braucējam, jo, attēlojot šķietami ātru braukšanu, aktieri ir spiesti iekrampēties stūrē, sakost lūpas un dīvaini raustīties, lai gan pārvietojas lēnu. Arī daļēji atvērtā ķivere vai pat ķiveres neesamība neliecina, ka ātrums varētu būt liels, lai gan motocikli ir aprīkoti ar N2O baloniņiem.

Arī rūgtais stereotips neizpalika – ar čoperiem brauc bandīti un huligāni.

*****
4.7

Komentāri

NoFear @ 00:24 06.07.2007.
man patika gabals kur tas coms izraadijaas ar dzeltano moci P.S bet realitatee vins taa nevareetu braukt lielaa atrumaa un apstaaties uz seedekla bet filma intresanta ;) :))

:) @ 14:57 13.02.2007.
Torque ir tāds sviests, ka tulkojumā saprotamā valodā to nemaz nav iespējams skatīties ! Tāpēc nokačāju franču un poļu valodās, tad var paprikoļīties, kā džeks skatās kartē, turot to ar abām rokām, braucot uz baika, un ka cilvēki var sarunāties, braucot "nenormālā ātrumā", visi būdami ķiverēs. Aktieru spēle - nekāda; sižets - nekāds; dialogi - palīgskolas līmeni; triki - nrkādas saiknes ar realitāti, bet skaisti. Tā ir ideāla filma, no kuras jāizņem dialogi un razborkas, atstājot tikai trikus un skatīties to pa riņķi, dzerot viskiju baikeru kompānijā garajos ziemas vakaros :)

Erlens @ 13:50 13.02.2007.
'torque' ir lieliski izdevies filmas sakums.

students @ 09:57 12.02.2007.
torque ir normāla filma, nav jau protams sižets baigi izdomāts, bet skatīties var.

marcis @ 16:37 11.02.2007.
es nesen nomā paņēmu 'torque'. pilnīgs sviests!! neenormāla kompjūtergrafika...apm. tāds pat sviests kā 2f2f...
ā, piefiksēju, ka nigaz (tip, bandīti) pārvietojas ar japāņu močiem (galvenajam, liekas, bija hayabusa), bet labie ar eiropas - aprillia un vienai dāmai bija triumph...

<b>uk</b>uk @ 19:24 08.02.2007.
džons travolta - iespaidīgi :D

Chirix @ 17:53 08.02.2007.
un shito: imdb

m77 @ 11:30 08.02.2007.
Jaa, diemzheel filmas par mo4iem ir maz un gaidam Ghost rider ;) imdb

students @ 11:12 08.02.2007.
tā arī ir ka amerikā ar sportbaikiem braukā tumšādainie! Filma protams nav nekas izcils, bet ņemot vērā cik maz ir filmu par močiem, tad prieks par to pašu!! :)

Es @ 10:44 08.02.2007.
...taka brauciet lena gara, baudiet komfortu un beidziet kritizet dzekus, kas censhas ko vairak izdarit, ka tikai braukt no bara uz baru.

1-10 : 11-19 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss