Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

B-King - ilgi gaidīts uznāciens!

Jaunums no Suzuki? Tas vienmēr ir interesanti. Un šoreiz pat vairāk, kā interesanti, jo šo motociklu gaidījām ļoti ilgi.

B-King

Cik gan daudz nav par to runāts un apspriests jau kopš 2001. gada, kad runas par jaunu modeli pirmo reizi parādījās Tokijas izstādē. Tas izsauca daudzas intrigas un tenkas. Ja runa ietu par citu modeli, tas jau sen būtu aizmirsts, bet ne B-Kings – tik ļoti neordinārs, ka vienreiz to ieraugot, tas vēl ilgi paliek atmiņā. Šī mašīna satriec ar agresīvo dizainu – tajā ir iemiesojies viss šī motociklu žanra labākais.

Lai skaidri prezentētu šo modeli, kas tika gaidīts ar lielu pacietību, ir jāieskatās vēsturē, apmēram 20 gadus atpakaļ. Toreiz uz ielām valdīja lepnais Yamaha V-Max, ar savu vareno V-veida ???četrinieku" un 145 Zs jaudu (visprestižākajā ???kanādas" versijā). Kā tikai viņu neapsauca: čoperis, baiks, dragsteris, un pat mutants. Bet šo mutantu varēja saukt jebkā, bet katrā trases braucienā tam nebija konkurentu.

Diemžēl nekas uz šīs pasaules nav mūžīgs – novecoja arī V-Max. Bet aizstājēja tā arī nebija. Neviens neuzdrošinājās riskēt un uz kūpošā asfalta pārņemt stafeti. Tādēļ arī skaidrojams šis saviļņojums B-King veidolā.

B-King rāmī atrodas Hayabusas motors: 1340 cm3, ūdens dzeses ???četrinieks", kuram virzuļa gājiens tāds pats kā Hayabusa motoram – 81 mm, savukārt kloķvārpstas gājiens ir par 2 mm lielāks – 65 mm. Titāna vārsti un sadales vārpstas ir ar lielākiem ???kulaciņiem". Tāpat kā Hayabusa, arī B-Kingam ir pati jaudīgāka un progresīvākā degvielas iesmidzināšanas sistēma. Savukārt no GSX-R1000, B-Kings ir pārņēmis motora pārslēgšanas režīmus – lietus, pilsētas un sporta. Sešpakāpju ātrumkārba, ar speciālu eļļas spiedienu 4, 5 un 6-ātrumā, uzlabo kārbas mehānismu un neļauj tai dilt. Slapjais sajūgs, kas pilda pretbuksēšanas funkciju.

B-King atšķirība no Hayabusa ir maza, bet kamēr Hayabusa ir rāms un izsmalcināts, B-Kings ir huligāns.

Jaunais B-Kings – Tu vēl nekad agrāk nebūsi braucis ar kaut ko līdzīgu!

Motocikla tehniskie parametri

TipsBaiks
RažotājsSuzuki
ModelisB-King
Gads2008
Motors4taktu DOHC, šķidruma dzese
Jauda184 Zs pie 9500 apgr./min.
Griezes moments146 Nm pie 7200 apgr./min.
Virzuļa diametrs81 mm
Virzuļa gājiens65 mm
Motora tilpums1340
Kompresija12.5 :1
KarburatorsSDTV degvielas iesmidzināšanas sistēma
Transmisija6-ātrumu
Priekšējās bremzes2 bremžu diski, ? 310 mm, 4-virzuļu bremžu cilindrs
Aizmugurējās bremzes1bremžu disks, ? 260 mm, 1-virzuļa bremžu cilindrs
Priekšējā riepa120/70ZR17
Aizmugurējā riepa200/50ZR17
Degvielas tvertne16,5 l
Garums2220 mm
Platums800 mm
Augstums1085 mm
Garenbāze1525 mm
Sēdekļa augstums805 mm
Pašmasa235 kg
*****
5

Komentāri

kaspics@inbox.lv @ 14:38 02.01.2008.
Nopirku, bet vēl tā arī nesapratu - kas tur tik dižš.
Pagaidām vairāk mīnusu nekā plusu, ja salīdzina ar GSX1400.

<b>uk</b>uk @ 17:16 05.11.2007.
japāņi materializē savas multenes..

marcis @ 01:11 04.11.2007.
Riskējot izsaukt pretreakciju, bet man liekas, ka dažas dizainiskas iezīmes ir no BMW K1200R...
Bet kopumā izskatās, kā no japāņu multenes..

to nelien @ 16:24 02.11.2007.
srovnil palku s govnom

<b>nelien</b>nelien @ 10:40 02.11.2007.
hayabusa ir rāms: youtube

<b>uk</b>uk @ 10:20 02.11.2007.
vajag teta braucienu kādā lielākā lidostā veikt.

zx9R @ 09:58 02.11.2007.
Iespārda - "Hayabusa ir rāms" :))

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss