Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

2009. gada Enduro sezonas noslēguma ceremonija!

Agnese Evarsone, LaMSF Enduro komisija
Datums: 09.12.2009.
Rubrika: Notikumi

Ar krāšņu balli 05. decembrī Ķekavas kultūras namā, Latvijas Motosporta Federācijas Enduro komisija atzīmēja 2009. gada sezonas noslēgumu.

Ballē  tika sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji Latvijas un Baltijas čempionātā un Kausa izcīņā Enduro un Endurokrosā, kā arī Latvijas čempionātā un Kausa izcīņā Moto Piedzīvojumu sacīkstēs. Kopumā tika pasniegti vairāk kā 180 piemiņas kausi un medaļas individuālajā vērtējumā un klubu komandu ieskaitē. Kā arī tika sveikti sacensību organizatori un tiesneši par nesavtīgo darbu un enduro sporta atbalstu Latvijā visas sezonas garumā.

Kā  2009. gada Latvijas un Baltijas čempioni tika apbalvoti sekojoši sportisti:

Latvijas čempionātā Enduro – E1 klasē – Kristaps Bajārs, E2 klasē – Lauris Ermanis, E3 klasē – Einārs Vinters, Senioru klasē – Arvis Bumbiers, Kvadru Open klasē – Krists Daugaviņš.

Latvijas čempionāts Endurokrosā – 85cc klasē – Uldis Spulle, E1 klasē – Madars Pureklis, E2 klasē – Eduards Stefanovičs, E3 klasē – Einārs Vinters, Senioru klasē – Arvis Bumbiers, Kvadru Open klasē – Raimonds Zalkovskis.

Latvijas čempionāts Moto Piedzīvojumu Sacīkstēs – Moto klasē – komanda ,,IP Moto” Intars Kvants, Pēteris Zaretoks, Kvadru klasē – komanda "UPSS" – Vitālijs Mateiko, Mareks Mateiko.

Baltijas čempionāts Enduro - E1 klasē – Edgars Siliņš, E2 klasē – Lauris Ermanis, E3 klasē – Einārs Vinters, Senioru klasē – Arvis Bumbiers, Kvadru Open klasē – Krists Daugaviņš.

Baltijas čempionāts Endurokrosā  - 85cc klasē – Sandis Putniņš, E1 klasē – Madars Pureklis, E2 klasē – Armands Jankovskis, E3 klasē – Einārs Vinters, Senioru klasē – Ivars Telle, Kvadru Open klasē – Raimonds Zalkovskis.

Latvijas čempionu titulu klubu komandām enduro disciplīnā šosezon izcīnīja kluba "Valdlauči" komanda, kuras sastāvā startēja –  Zigurds Millers, Kristians Evarsons, Kristaps Bajārs, Toms Avens un Krists Daugaviņš. Endurokrosā Latvijas čempioni – kluba "Motosports Racing Team" 1. komanda – Arvis Bumbiers, Uldis Spulle, Sandris Kļaviņš, Edgars Siliņš un Eduards Stefanovičs. Baltijas čempioni enduro kluba "Moto A-Z" 1. komanda – Jānis Baunis jun., Dainis Dambergs, Ivars Telle, Jānis Rasmanis un Mārtiņš Bernards, savukārt Baltijas čempioni endurokrosā motokluba "Motosports Racing Team" 1. komanda – Lauris Ermanis, Arvis Bumbiers, Uldis Spulle, Sandris Kļaviņš un Edgars Siliņš. Īpaši jāatzīmē Moto Piedzīvoju sacīkšu absolūtā vērtējuma uzvarētāji, komanda, kura visas sezonas garumā ir savākusi maksimālo punktu skaitu šajās sacensībās, un šogad tas izdevās komandai "UPSS", kurā kopā startēja Vitālijs un Mareks Mateiko, sportisti ieguva īpašo kluba ,,apPasaule’’ ceļojošo kausu, kurš nākamās sezonas kopvērtējumā tiks nodots nākamajai labākajai komandai. Apsveikumus saņēma arī Eiropas čempionāta enduro dalībnieki, īpaši Einārs Vinters, kurš čempionāta Itālijas posmā Veterānu klasē izcīnīja augsto 3. vietu, un kaimiņzemes Igaunijas endurists Toivo Nikopensius, kā 2009. gada Eiropas čempions Veterānu klasē.

Visa vakara garumā sportistus un to līdzjutējus muzikāli izklaidēja Ķekavas vokāli instrumentālais ansamblis "Ēdelveiss", uzstājās burvju mākslinieks Vladislavs un ar krāšņiem deju priekšnesumiem priecēja deju studija "Vecrīga Dance".

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss