Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Motocikli / Motora resurss

Motora resurss

Motocikla motora resurss

Autors Ieraksts
Junona
18.06.2008
Sveiki, mani interesē, kāds varētu būt vidējais motora resurss vienam normālas ielas mocim ar 750 cc motoru, kura dzīve rit visai mierīgi, t.i. aptuveni pusi dzīves pavadot braucot pilsētas ielās, otra puse - pārvietojoties pa koplietošanas ceļiem. Mocis netiek mocīts ar ratā raušanu vai kādām citām izdarībām, kā arī rūpīgi tiek sekots līdzi eļļas maiņām un līmeņiem. Manējam pašreiz ir 50 000 uz spidometra.
Paldies. :)
 | Ierakstu labojis: Junona, 18.06.2008. 12:55
anonīms
18.06.2008
es ar honda cb 750 ne parak mokot, ne parak taupot lidz pardoshanai nobraucu ~ 70 000 , vispar skaitaas ka tada apjoma mocim 60 000 ir beigu sakums
anonīms
18.06.2008
Par beigu sākumu... Reiz sensenos laikos manam mociv nobira klaņa šāle.Gribēju atdot dīleru servisā uz remontu,bet tur kā padzirdēja ka 47 000 nobraukums,tā panesās,tur nav ko labot,virzuļi gredzeni jau izdeguši,vispār vis kaput.sameklēju PSRS laiku onkuli-mehāniķi.Tas izjauca un prasa,ko vēl pa ceļam samainīt? Prasu,kas ar virzuļiem,gredzeniem,saka labi.Tā ka ar to beigu sākumu ir kā ir Domāju,ja ap 70000 vēl būs mocis pie manis,nomainīšu virzuļus,gredzenus,sadaleņu ķēdi un močīšu tālāk.
nelien
nelien
18.06.2008
es līdz šim domāju, ka 28k ir daudz.
Jun, tu par zr7?
anonīms
18.06.2008
Jap.
Junona
18.06.2008
Tas ir - jā, par ZR7
anonīms
18.06.2008
Kaut kādus mazus ciparus saucat...Man kādreiz bija CB750 1981.gada. Kad paņēmu (1999.gadā) uz odometra bija kautkas ap 30 000 jūdzēm. (noteikti īstenībā vairāk). Kad pārdevu 2004. gadā bija pāri par 50 000 jūdzēm. Motoram neko nedarīju (vienreiz regulēju vārstus un divreiz nomainīju sveces) Kad pirku un , protams, kad pārdevu, grabēja motora ķēde. Nesen redzēju ss - tiek tirgots. No trūkumiem - "grab motora ķēde" :-)
Tātad - vēl aizvien nav plēsts vaļā.
Tikko pārdevu 1999. Honda Deauville. 73 000 jūdzes uz odometra. Motors nav plēsts pušu un kompresija normāla!
Nerunājot par tādiem brīnumiem, kā redzēju Bavārijā (FJ1100 888 000km!)
anonīms
18.06.2008
nee nu reku nesen viens soms platijaas ka ar 57 gada volvo norulejis 5 milj (!!!!) km...nu varjaubuut, bet tas nav radiitaajs
anonīms
20.06.2008
Teoretiski ar 4 taktu motoru var nobraukt ap 1 miljonu km!!
Vieniihi moto resursu loti daudz kas ietekmee, bet galvenais shaadi faktori ir km un vecums! Tad jaaskataas kaa un kur braukaa, tad laika apstaakli vai vasaaraa, ziemaa un lietaina laikaa braukaa!! Veel kur braukaa pa pilseetu vai pa baani! Un beidzot kaa apkopj moci!
anonīms
27.06.2008
moccam kaput saakas ar 120 000tuk.un var gadities, ka iet,,skatoties kada vinjam ir bijusi veesture!!!
1-10 : 11-11 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss