Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Motocikli / Kārtējais iesācējs

Kārtējais iesācējs

Autors Ieraksts
Alfaz6
20.06.2008
Lieta tāda ka tagad lieku tiesības uz A kategoriju, bet 21 paliks tikai pēc gada ap jāņiem. Ko darīt, skatīties moci līdz 34ZS vai gaidīt gadu un ņemt kaut ko nopietnu, lai nav sajūta ka pēc mēneša būs jāmaina.
DiDi
20.06.2008
Pērc tādu moci, kuru vari savaldīt. Nav māka nopirkt lielu moci un tad tirināties pa ceļu, apdraudot sevi un citus. Tiesības ≠ māku braukt.
anonīms
20.06.2008
Man ir piemeemram ducati monster 695 apgtriezto jaudu 30ZS, bet neapgrieztiem ir ap 70zs!! Loti paliidzeja apguut braukshanu, vismaz pirmo gadu aatraak par 110 baidiijos braukt peeec tam jau uz nebeedu laidu. Praktiski visiem mo4iem var dabuut apgriezto variantu!! It iipashi tas ir vaacijas un francijas moto tirgum aktuaaali!!
anonīms
20.06.2008
Cik maksā pēc tam noņemt ierobežotāju un cik uzlikt, ja vispār var?
anonīms
20.06.2008
tur nekas saregiits nav, paaris skruuves un viss!!
mmiesnieks
mmiesnieks
26.06.2008
Nū beidziet, kāpēc jātērē nauda un kko jāgriež ciet, ja viss elementārākais variants ir negriezt vaļā!
mana moto vēsture:
vienreiz līdz ielas galam 12gados nobraucu 500m un atpakaļ. Pēc 9 gadiem nopirku moci Honda CB750 un iestājos auto skolā. Visi teica ka esmu "tērēts" tādu moci kā pirmo pērkot. Taču "fiška" ir tajā, ka gāzi var atgriezt arī līdz pusei! nomācījos skolu un noliku exāmenu tieši ar savu moci un tā ar viņu braucu vēl šodien. Pirmajā gadā 2x nolikos uz sāniem žēl, sāpīgi, dārgi, bet pamācoši!
kriksis
29.06.2008
Miesniekam taisnība, perfekti. Es arī nebīju ar moci kārtīgi braucis apmēram 15 gadus, pagājušo pavasar kad gribēju pirkt moci skatījos uz 600 500 cm3, nopirku Hondu CB1000, kā uzkāpu tā aizbraucu un sapratu ka viņš man ir ērts, protams sākumā braucu tikai ar 1/2 jaudas.
anonīms
30.06.2008
Nu Miesnieks un kriksis teemaa nav pareizi iebraukushi!! Velreizi rakstu, chalim ir tikai 18 gadu un peec noteikumiem vinsh viispaar nevar braukaat ar moci kam jauda ir lielaaka par 34zs, jo var sanemt sodu 300.-Ls
kriksis
01.07.2008
Anonīmajam taisnība.
Nav gadu nav moča, piedodiet, man ir tas ecums, kad nedalījās pa jaudām, kāgāju likt tiesība, tā liku uz pilnu A
mmiesnieks
mmiesnieks
01.07.2008
Njā, piedošanu, ka neiebraucu tēmā.
Bet tad to jaudu kāds CSDD mēra un ieraksta doķos, vai arī tad jāpērk jaunu moci, kuram apgrieztā jauda ir jau ražotāja garantēta, vai arī serviss izsniedz oficiālu papīru!?
Savādāk, tevi aptur policists paskatās tilpumu, un tagad ej nu viņam ieborē, ka tavam litrīgajam baikam ir 34Zs. :)
 | Ierakstu labojis: mmiesnieks, 01.07.2008. 10:23
1-10 : 11-14 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss