Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?
motozurnals.lv / Forumi / Motocikli / Iesakiet kuru labāk

Iesakiet kuru labāk

Ir vēlme pēc enduro mocīša, bet nevaru izvēlēties starp trijiem.

Autors Ieraksts
Jony
Jony
20.07.2008
Ir vēlme pēc enduro mocīša, bet nevaru izvēlēties starp trijiem: bmw f650, kawasaki kle500 un honda dominator.
Mocīts ir +/- 98 gada.
Kuru jūs ieteiktu un kapē!
Paldies par atsaucību un padalīšanos ar pieredzi.
 | Ierakstu labojis: Jony, 20.07.2008. 12:35
anonīms
20.07.2008
gan jau ka dominatoru, taads zelta vidusceljsh.
bmw varētu būt problēmas ar daļām, ja vajadzēs.
kle - paskaties veeleiz vai izskatas tev vinjam patiik :)
maris
21.07.2008
Pats braucu ar F650. Manuprāt, zelta vidusceļš - touring enduro. Tīri priekš enduro braucieniem gan tāds pasmags, bet toties garākos braucienos ļoti ērts.

Šo to ir nācies arī paremontēt, bet līdz šim ar daļām nav bijušas problēmas - mocis tomēr ražots Eiropā :)

Varam sarunāt testa braucienu, varbūt, ka tas var palīdzēt izvēlē...
uk
uk
21.07.2008
nu eiropā ražots vēl neko nenozīmē. man arī ir eiropā ražots, ja caur vietējiem dīleriem sūta, tad var rēķināties, ka būs jāgaida ilgi.
a šito konkrēto bmw vēl ražo? vai šajā ziņā nevajadzētu rasties problēmām?
anonīms
22.07.2008
to maris - normals baikers ar sievieti un moci nedalaas.....
maniac
22.07.2008
Es arī biju tādas izvēles priekšā, kad sabriedu uz endūri. Biju aizņēmies KLE (skat. motozurnals ) Pat ļoti iepatikās. Kad nonācu līdz pirkšanai, divas nedēļas braukāju pa Latviju un Lietuvu. Izmēģināju kādus 10 dažādus. Par cik man viņš vajadzīgs diezgan ekstrēmiem braucieniem - galvenie kritēriji bija svars un vienkāršība uzbūvē (lai pats varētu tikt galā ar radušos problēmu). BMW atkrita svara un plastmasu dēļ. KLE- arī plastmasas, divi stroķi, ūdens dzese. Īsāk: pēc konsultācijām ar pieredzējušiem endūristiem paliku izvēles priekšā: Yamaha XT600 vai Honda NX650 (Dominator). Kad izbraucu vēlreiz ar abiem, paliku pie XT. Esmu pa diviem mēnešiem nobraucis vairāk kā 3000km, no tiem - apm. 1000km pa riktīgiem off-roadiem gar Igauniju-Krieviju-Baltkrieviju. Pie tam - nokrāmējies ar trim koferiem un guļampiederumu rulli. Nekādu aizrādījumu. Pa pilsētu vispār izprieca!
P.S. Pie tam man gadījies 1993.gada, ar noskrējienu 43 000km. Bet kompresija lieliska un eļļu praktiski nerij.
Jony
Jony
22.07.2008
Tātad, pieredzējuši vispār iesaka XT600?!? Labāks par pārējiem? A piemēram tā nelielā atšķirība jaudas ziņā(XT-43zs - KLE-50zs), neko īpašu neizsaka?
(es nepieredzējis)
Paldies par ieteikumiem, noteikti ņemšu vērā!
maniac
23.07.2008
Ieteica man (priekš manām vajadzībām)! Īstenībā vairāk spieda uz Hondu. Bet... vienam labāk māte, citam meita :-)
Starpība jaudā KLE un XT praktiski nav jūtama. Bet KLE tomēr vairāk priekš ceļiem: 6 pārnesumi, mīl apgriezienus - "atdzīvojas" tikai pēc 4-5 tūkst. (kas nav īsti priekš sniega un dubļiem). Nezaudējot baudu var braukt līdz 140 km/h. XT toties dūšīgi velk jau no tukšgaitas, bet pa šoseju ātrāk par 100-110 nemaz negribas. Virs 120 jau pūš nost un jūtami vibrē. (Kaut gan izmēģināju 150, kā teikts manuālī)
anonīms
23.07.2008
Varbūt kādam pieredze ar BMW650 Dakar.
Jony
Jony
23.07.2008
Nu ja nav plānots pārsvarā "spiest" uz bezceļiem, tad labāk vai nu KLE vai F650???
Jo XT600 un Dominator domāts vairāk offroadam?!?
1-10 : 11-16 »

Piedalīties diskusijā_JaunuTemu

Reģistrētiem ietotājiem
Ieiet sistēmā Lietotāja reģistrācija Aizmirsi atslēgvārdu?
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss