Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Mežonīgais četrinieks

Wild Hogs (2007)

Teksts: Uldis
Datums: 03.07.2007.
Rubrika: Kino

Šī ir filma par četriem draugiem, kuriem motocikls nav ikdiena, tomēr viņi nolemj doties tālākā ceļojumā, atrodoties motocikla sedlos. Viens no viņiem pat īsti neprot vadīt savu spēkratu, cits sirgst ar sirds un asinsvadu slimībām, vēl kādam sieva diktē noteikumus, bet atlikušais ir pārstrādājies darbaholiķis. Visi šie pusmūža krīzes nomāktie vīrieši ir gatavi jauniem piedzīvojumiem, tāpēc dodas ceļā.

Wild Hogs

Ceļā viņus pārsteidz draudīgi rokeri, kas urbanizētajiem mietpilsoņiem liek satrūkties. Tomēr pašcieņa neļauj apstāties, un rokeru banda paliek ar sadragātu pašcieņu, kas turpmākajā filmas gaitā liks mežonīgajam četriniekam būt vajāto lomā, bet rokeri būs tie, kas draugus centīsies panākt. Tieši draudzība kļūs par iemeslu četrinieka saliedētībai un rokeru bandas pilnīgai sakāvei, kad pilsētas puiši būs notverti kādā lauku ciematiņā.

Pa vidu arī pavīdēs infantilas mīlas ainas un homoseksuāļu jociņi, tomēr mērķis ir viens – ar moci triekties pa ceļu uz visām debesu pusēm.

P.S. Vēl joprojām neizprotu, kāpēc latviešu kino industrija vārdu "hogs" tuko kā 'četrinieks', lai gan tā nozīme ir 'kuiļi'.

Wild Hogs
***
2.8

Komentāri

DANIEL @ 00:26 13.02.2020.
My ex ruined my credit due to his incessant extravagant spending spree, I found myself in a big mess. I talked to a credit repair company and I was told that it would take me non less than a year to fix my credit. I was devastated, that's a very long time which I can't cope with. I looked online and came across Credit Doctor's contact, hit him up and to my greatest surprise, my credit was repaired in 4 working days from 486 -810. I was so amazed and it didn't cost me too much really. I implore you to contact him on for all credit issues and hacking issues. No doubt that he's the best out there and your problems will be solved!
HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM
+16692252253

DANIEL @ 00:24 13.02.2020.
My ex ruined my credit due to his incessant extravagant spending spree, I found myself in a big mess. I talked to a credit repair company and I was told that it would take me non less than a year to fix my credit. I was devastated, that's a very long time which I can't cope with. I looked online and came across Credit Doctor's contact, hit him up and to my greatest surprise, my credit was repaired in 4 working days from 486 -810. I was so amazed and it didn't cost me too much really. I implore you to contact him on for all credit issues and hacking issues. No doubt that he's the best out there and your problems will be solved!
HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM
+16692252253

xin @ 09:04 31.10.2007.
Šī bija mana pirmā motosezona, filma ļoti patika. Atbilstošs stils šai tēmai un arī aktieri ir OK.

NoFear @ 00:19 06.07.2007.
filma ta neko man it iipasi patika ka tas vecais brauc :D:D:D:D:D

<b>nelien</b>nelien @ 11:56 05.07.2007.
kas ir "4/10" un "iauto"?

dpmn @ 11:23 05.07.2007.
filma 4/10

<b>MAD_DOG</b>MAD_DOG @ 22:50 03.07.2007.
Vispaar juus esat pesimistu tauta - nu iisti iauto cilveeki, nekad nekas jums naf labi nekur nekas naf labs - viss ir slikti utt - ja jums taadas probleemas utt - tad ko juus skataaties taadas filmas taishat pashi. jums jau viss viss labaak sanaak.

Vislam ir ok - labaak nekaa peedeejaa laikaa iznaakushaas filmas par motobrauceejiem - par piemeeru baiker boyz vai torque

jaa ir kaa komeedija - bet taa taa arii tiek pasniekta.

Bet nu daudzi te tomeer ir iauto cieniigi .

* @ 17:00 03.07.2007.
Da jūs apskatieties uz Vēja brāļiem, Free Hawkiem un veciem Hermejiem. Tāds pat cirks :)

<b>uk</b>uk @ 11:38 03.07.2007.
vispār jau tā ir parodija par motociklistiem. no tāda skatpunkta tīri neko.

<b>nelien</b>nelien @ 11:34 03.07.2007.
Šito redzēju. Glupa filma ar glupiem jociņiem. Vienīgais smieklīgais moments bija, kad čaļiem pabeidzās bendža un kautkāds maitas putns draudīgi sekoja.

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss