Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Fotoreportāža: Kā mēs braucām kalnus lūkoties jeb KARPATU HIGHLIGHTS

Ideja par to, ka vajadzētu pabraukties uz kādu maķenīt eksotiskāku reģionu par jau tik pierasto Vakareiropu, "uzdīga" pērnajā rudenī. Galvenais idejas sējējs un kopējs bija Goblins, kuram līdz šīsvasaras vidum izdevās savākt itin prāvu bariņu domubiedru.

Iepazīsimies:

Kā redzat, visai raiba kompānija.

Tātad tas ievadam. Par to, kāds izdevās ceļojums – bildēs!!!


uz galeriju

Rīgā ieradāmies ap diviem naktī. Todien braucām 18 stundas un nobraucām nepilnu tūkstoti kilometru. Mārim pa ceļam uz Smilteni savācās pat pāri štukai.

Un tikai uz Mūkusalas apļa es sajutu, ka rokās nemanot iemeties sīks krampītis un nelaiž vaļā.

Piemetināšu: mans subjektīvais Suzuki Bandit 1200 vērtējums šajā braucienā - 4,9 acis no piecām iespējamām. To desmitdaļaci apēd tikai un vienīgi Bandīta 230 kg. Pāris reizes šķita mazliet par smagu. Bet uzsveru - tikai pāris. Attiecībā uz visu pārējo (sēdēšanas ērtums, vadāmība, uzvedība uz offrouda, uzrāviens) – ideāli. Bet pats galvenais – konsekventi braucot uz 100 km stundā un nestresojot, kā arī pateicoties sveču nomaiņai, arī no 1,2-litrīga aparāta ir iespējams izspiest degvielas patēriņu 4 litri uz 100 km!

Rezumē:

Arvienvārdsakot: ja gribat piedzīvot un redzēt ko vairāk par tūrisma aģentūru piedāvājumiem, tad pakojiet uz moča Melno balzamu, rezerves benzīna kanniņu, pārbaudiet kolodkas un saļņikus, noregulējiet amortiņus un – Drang nach Osten!!!

Tur IR, ko redzēt!

Ja plānojat līdzīgu maršrutu un vēlaties iegūt vairāk informācijas par mūsu ceļojuma norisi, rakstiet mums! moto@motozurnals.lv

***
2.7

Komentāri

losis @ 08:45 27.02.2009.
P.S. sor - GoldWinga man nav :D

losis @ 08:42 27.02.2009.
esmu pavazājies apkārt, gan viens, gan moto kompānijā ar un bez pavadošās mašīnas. Ja gribās vienkārši paceļot ar moci,teiksim pa eiropu, nevis tiekties pēc mistiska extrema uz eiropas bāņiem, tad kapēc lai nebūtu pavadošā mašīna?! varbūt Bums uzskata ka braucot pa Bavāriju extrēmi ir kad mocis ir apkarināts ar telti, somām , guļammaisiem? Nu - gaumes lieta...

bums @ 17:11 26.02.2009.
labs ceļojums, bet ar pavadošo automašīnu, tāda rietumeiropiešu izklaide vien iznāk, nekāds extreme

sik @ 15:19 26.09.2006.
Skatos, lasu un sajuutos gandriiz kaa pats buutu braucis! :)

students @ 09:40 26.09.2006.
Labas bildes un labi komentari! Izskatas ka bijis superigs pasakums!! :)

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss