Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Mēs gribam labus ceļus!

Teksts: Uldis Ķirsis
Foto: Uldis Ķirsis, Iveta Klyavina
Datums: 31.08.2007.
Rubrika: Notikumi

Braucot ar motociklu, sliktos ceļus var izjust vislabāk: bedres, iztrūkstoši aku vāki, smiltis vai citi uz ceļa neparedzēti objekti. Ja ar automobili sliktākajā gadījumā var uzsist disku vai sabojāt kādu bleķi, tad ar motociklu jau cietīs braucējs. Tāpēc MCA (Latvijas motoklubu asociācija) organizēja braucienu ar mērķi pievērst uzmanību šai problēmai.


uz galeriju

Pavisam uz braucienu Ķekavas aplī bija ieradušies vairāk kā 100 dalībnieku. Satiksme uz neilgu laiku tika slēgta.

Arī Motožurnāls ir aktualizējis šo jautājumu: "Kurš atbildīgs par ceļu stāvokli Latvijā?", rakstot e-pieteikumu uz Satiksmes ministriju un norādot konkrētu problēmu: uz lidostas tilta iztrūkst kanalizācijas aku vāki. Lai gan pēc kāda laika daži no tiem tika aizklāti ar koka dēlīšiem (!), rakstiska atbilde tā arī netika saņemta. Lai atrastu atbildīgos par ceļu stāvokli Latvijā, kādam deputātam laikam jānokož sev mēle, ar automašīnu iebraucot bedrē, tomēr ceram, ka līdzēs šī akcija.

Jānis Gaigals

Ņemot vērā, ka šis pasākums bija diezgan spontāns, bet atsaucība liela – ja nekas nemainīsies, šādas akcijas būs jāorganizē biežāk!

****
3.3

Komentāri

<b>Galileus</b>Galileus @ 15:46 22.05.2008.
Es arī atbalstu šādas akcijas. A ko labāk neko nedarīt un kurvienvar pačīkstēt par to cik viss slikti?! Nebūtu slikti tādu akciju uz dažādiem Latvijas apļiem vienlaicīgi. :)

zx600 @ 19:34 20.03.2008.
Pensionāri var panākt,bet mēs te šaubamies un neticam.Neviens cits to mūsu vietā nedarīs.Šādi pasākumi jārīko biežāk un nākošo reizi šāds brauciens jāuzrīko apkārt valdības ēkai.

marcis @ 12:45 20.03.2008.
Pēdējais koments vnk pzdc...:D:D:D

<b>nelien</b>nelien @ 12:28 10.09.2007.
akcijas rezultātā čoperisti braukās ar šortiem galvā un sēdus čurās ķiverē.

<b>mmiesnieks</b>mmiesnieks @ 11:19 10.09.2007.
Vispār jau čoperisti pa pilsētu braucot arī varētu nelietot ķiveres, jo tajā ķiverē svīst ir diezgan pretīgi!
Bet baikeri T kreklos, vai bez ķiveres ir vienk slimi.

PS. kam bija tās "smukās" bildes ar apslīpētajiem ļautiņiem?

Mārtiņš @ 09:43 10.09.2007.
Varbūt abas akcijas (šorti un ķivere) var apvienot.

Jun @ 21:14 09.09.2007.
a vot šortos un krekliņos močīt gan ir katra brīva izvēle.

<b>MAD_DOG</b>MAD_DOG @ 09:37 08.09.2007.
Labi, labi - a varbuut uztaisaam akkciju pret baikeriem shortos un t kreklinos ?

Jun @ 23:50 07.09.2007.
#N#efiga, vecīt. Tavai zināšanai, pastāv tādi Ceļu satiksmes noteikumi, kuros pastāv tāds 38.6.punkts, kas paģēr ķiveres lietošanu. csdd
Bet par čurāšanu gan varu piekrist - katra brīva izvēle, kur un kā.

<b>nelien</b>nelien @ 12:46 07.09.2007.
Tikpat labi varētu uzrīkot akciju pret čurāšanu stāvus. Neesmu čoperists, bet manuprāt, tā ir brīva izvēle - braukt ar vai bez ķiveres.

1-10 : 11-14 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss