Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Ceļā uz Brīvību DVD pirmizrāde

Teksts: Anna Kamradze
Datums: 17.10.2007.
Rubrika: Notikumi

Piektdien, 19. oktobrī, galerijā Komutators Andrejsalas Garāžās notiks filmas Ceļā uz Brīvību DVD versijas pirmizrāde.

Ceļā uz brīvību DVD

Prezentācijas ietvaros paredzēta filmas pirmizrāde, iespēja tikties ar ekspedīcijas dalībniekiem – A. Pikānu un J. Kļaviņu kā arī apskatīt viņu motociklus. Mūziku no filmas spēlēs grupa "YOU KOSCHKIN".

Ir pabeigts darbs pie Latvijā unikāla projekta - vairāk nekā četras stundas garas road movie ???Ceļā uz Brīvību" par piecos mēnešos pieredzēto, šķērsojot ap 30 000 km caur stepēm un purviem, tuksnešiem un kalnu pārejām, caur vairāk nekā divpadsmit dažādām valstīm un kultūrām.

2006. gada 1. augustā no Rīgas startēja unikāla ekspedīcija, kuras laikā tās dalībnieki– Andis Pikāns un Jānis Kļaviņš - piecos mēnešos ar 950 cm3 KTM Enduro motocikliem veica tālo ceļu līdz Melburnai Austrālijā.

Ekspedīcijas mērķis bija parādīt cilvēkiem Latvijā un visā pasaulē, ka, veikt ekspedīciju ar motocikliem, nozīmē būt neierobežotiem savās pārvietošanās iespējās un atvērtiem apkārtējai videi, var uzzināt vairāk par valstu iedzīvotājiem, to dabu, ģeogrāfiju, vēsturi un tradīcijām.

Visu filmā redzamo materiālu ekspedīcijas dalībnieki filmēja paši, izņemot nedēļu garu pārbraucienu pa Gobi tuksnesi Mongolijā, kurā vīriem pievienojās ???Vides Filmu studijas" operatori. Filma veidota, ekspedīcijas dalībniekam Andim Pikānam sadarbojoties ar studiju "3cuba".

Papildu informācija:
Anna Kamradze
www.enduroadventure.lv
Mob. Tālr. 26519298

*****
5

Komentāri

mb @ 20:19 04.03.2008.
latvianmoney
nac un nopelni

Anna @ 10:13 18.10.2007.
piektdienas pasākums ir vairāk domāts filmas veidotājiem,un atbalstītājiem. Diemžēl telpas ir ierobežotas, tāpēc, tiek veidots viesu saraksts

dpmn @ 21:16 17.10.2007.
Šeit var dabūt LONG WAY ROUND:
btjunkie
Pirms tam uzinstalējiet progu:
utorrent

Junona @ 21:01 17.10.2007.
a cikos ir tas pasākums?

<b>NoFear</b>NoFear @ 20:29 17.10.2007.
hmm kur vinju var noladeet ?

<b>uk</b>uk @ 17:27 17.10.2007.
nu tiem džekiem brauca līdz trešais motociklists, kas bija profesionāls operators, bet moča tiesības nolika knapi pirms paša brauciena.
vēl paralēli līdzi viņiem brauca divi džipi ar suportu.
filmiņa jautra. ceru, ka šī atruna nenozīmē, ka lv filma būs sliktāka.

anna @ 16:56 17.10.2007.
tas jau uz atlaidem, vel pirms kada laika long way round maksaja kadas 20 marcinas.
man gan liekas( bet parliecinata neesmu), ka Makgregoram ar brauca kameras virs lidzi.

kok @ 16:52 17.10.2007.
nesen noskatījos long way round filmu. amazonē maksā 10$. interesanti būtu salīdzināt latviešu piedzīvojumus ar angļiem.

alma @ 16:41 17.10.2007.
KUR nopirkt skaties iepreikshejo komentu.
CIK negribu samelot,bet man ir aizdomas ka ap 18 Ls

zx9R @ 16:14 17.10.2007.
Gaidam Latvijas torrentos :)
Bet ja nopietni, kāds ir prognozējamais ceņņiks un kur varēs nopirkt?

1-10 : 11-12 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss