Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Aprīļa pēdējā sestdienā notiks motociklu sezonas atklāšana

LETA
Datums: 08.04.2008.
Rubrika: Notikumi

26.aprīlī Rīgā notiks motociklu sezonas atklāšana. Kā informēja Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Jānis Gaigals, pasākuma plāns vēl jāsaskaņo ar Rīgas domi, taču plānots, ka motociklu sezonas atklāšanas pasākums varētu sākties ar pulcēšanos aiz veikala "mc2".

"Sezonas atklāšanas pasākumā jau tradicionāli notiks arī parādes brauciens, taču tā maršruts vēl nav skaidri zināms. Kā galapunktu parādes braucienam esam iecerējuši "Arēnu Rīga"," sacīja Gaigals.

Viņš norādīja, ka pēdējos divus gadus motociklu parādes braucienā piedalās vairāk nekā 1000 motociklu. Tradicionāli Latvijas motociklu sezonas atklāšanā piedalās arī Lietuvas un Igaunijas motociklisti.

Motociklu sezonas atklāšana Baltijas valstīs ir atšķirīgos laikos, piemēram, Igaunijā motociklu sezona tiks atklāta 1.maijā.

Latvijā motociklu sezona noslēgsies septembra pēdējā sestdienā.

*****
4.6

Komentāri

villis @ 16:50 07.04.2011.
aizbraukt jau var,neesmu mc piekritējs,un harlejs arī nav mans sapnis,galvenais lai labi ripo un tevi apmierina tavs braucamais

instruktors @ 20:54 12.04.2010.
Džeki beidziet ņemties,uz atklāšanu vajag aizbraukt vienkārši tradicionāli a pēc tam kurš kur!Ne jau mocīs ir galvenais bet laba laika pavadīšana

tie, kas rejās ir tie, kuru meitenes m @ 11:42 24.04.2009.
Rīt vizinālim pa Rīgu! Meitenes - gaidat - mēs jau braucam!

losis @ 09:16 19.04.2009.
sirmulis - tu neesi pilns rublis

sirmuliss @ 08:10 18.04.2009.
es moci izmantoju relaksaacijai un uz taadiem pasaakumiem nebraucu,jo ja tu neesi mc tad tu neesi nekas ,lai arii tev ir kaartiigs mocis

Peecis @ 15:50 05.05.2008.
biju ikaunju motosezonas taklaashanaa Peernavaa - Latvijaa labaaka! :)

sievai @ 10:27 26.04.2008.
A ko Tu domāji? Tie "godīgie uzņēmēji", kuri sapelnīja naudu Hārļiem 90-s ar narkotiku tirzniecību un izspiešanu neuzskata par cilvēkiem tos, kuriem mocis maksā tikpat, ka viņiem viens disks. Nez, šogad tāpat "pirmās šķiras MCA klubi" parkosies labākajās vietās, "otrās šķiras MCA klubi" - sliktākās, bet lohi un pārējie - kur sanāks?

pingvīns @ 10:13 26.04.2008.
A cikos sakas? :) :D

sieva @ 22:19 25.04.2008.
palasot dazu labu komentaru rita nemaz nekur negribas doties - ka tad nu mes tadi "neilona kombindzoninos" un ar moci par 2000eur vispar kaju par slieksni varam nomajas ara spert un uzdrosinaties ielas paradities... :( Bedigi palika... vienkarsi bedigi...

frīdoms @ 15:57 25.04.2008.
ar reģistrāciju 5ls bez 25+3,50ls par pasākumu

1-10 : 11-20 : 21-30 : 31-40 : 41-50 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss