Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju. Nezinu kā jūs dārgie, bet es esmu šokā, ja neteiktu vairāk. Pirms pāris gadiem nekas īpaši acīs man nekrita - iespējams tādēļ, ka nebija aparāts uz diviem ratiem, iespējams, ka ceļi vēl nebija nolietojušies līdz kliņķim. Droši vien lielākā daļa ceļu satiksmes dalībnieku (jeb vienkārši šoferīšu) ir sev pajautājuši - velns - kāda suņa pēc es maksāju 90 latus gadā ceļu nodokli un ap kautkādiem 20 ar kapeikām par savu dārgāko draugu - moci. Parēķinot kopā cik Latvijā uz šo brīdi eksistē ceļu satiksmes dalībnieku, kuri maksā nodokļus - plus Eiropas kohēziju fondu "smelšanas" iespējas rodas jautājums - kur paliek šī nauda? Es šķērsoju brīvdienās posmu no Rīgas līdz Siguldas apkaimei lai nonāktu līdz vecākiem. Pa ceļam (pagaidām man veicas) izbaudu (lēkāšanas veidā) un vēroju ceļu šajā posmā. Es nezinu ko Jūs esat novērojuši, bet kad es ieraudzīju vismaz 4 bedres, kurās atduroties var dabūt galu elementāri (ja vien nepārvietojies ar endūru vai tamlīdzīgu aparātu) mani pārņēma reāls naids! Man nav endūro un ja nemaldos šoseja nav tā vieta, kur būtu jālēkā vai jāmirst dēļ tā, ka tu atduries un ielauz stūres ratu tikai tāpēc, ka tev nepaveicās vai arī tu esi uz mirkli aizdomājies. Es apzinos iespējas, kuras man rodas atrodoties uz šāda ceļa. Šoreiz man braucot paveicās - es neiegāzos bedrē ar 100 km/h ātrumu posmā Rīga-Valmiera es iegāzos bedrē pie Vanšu tilta uz 25km/h pie nogriešanās uz Slokas ielu - neticami! Es gandrīz droši sajutu, kad čopam rāmis atsitās pret asfaltu. Jums ir kādam par to viedoklis? Jums ir idejas kurš būtu jāpielūdz, jāpierunā, jāietekmē, lai kautkas mainītos? Par ko mēs maksājam? Ko mēs par to pretī dabūjam? Kurš mērkaķis tagad brauc par mūsu naudu ar savu dārgo grabažu? ... Kāpēc es to rakstu? Vienkārši - varbūt arī mums, kas esam diezgan daudz ir jāpaprotestē mūsu tautas kalpiem par reāli bīstamo ceļu stāvokli Latvijā? Lai caļi tur augšā panervozē atkal un atkal un atkal kamēr mēs varēsim beidzot bez bailēm doties tālākos ceļos neminot kādā stāvoklī viņš būs pēc 20 kilometriem un es beidzot bez bailēm varēšu aizbraukt līdz saviem radiem latgalē?
*****
5

Komentāri

obodubu monday @ 07:21 02.11.2020.
Dr Obodubu pirmdiena ir atzīta visā jūras valstībā. Kā viens no izcilākajiem un visspēcīgākajiem vietējiem burvju ārstiem no viņa senču kuģa sākuma līdz šim Dr Obodubu pirmdiena dzīvo spēcīgi starp visiem citiem vietējiem ārstiem, tur nekad nav bijuši jebkādi neiespējamības veidi, kurus nevar kontrolēt Dr. Obodubu pirmdiena, nav nozīmes personas ar problēmām vai situāciju attālumam, viss, kas jums jādara, ir ticēt dzimtā ārsta Dr. Obodubu pirmdienas dalībniekiem, kas darbojas, viņš vienmēr brīdina nekad nepieļaut savu valdzinājumu, ja jūs neticat vai nevarat izpildīt viņa norādījumus. vietējā ārsta Dr. Obodubu pirmdiena uzdevums ir piedāvāt pakalpojumus tiem, kam nepieciešama garīga palīdzība, neņemot vērā jūsu situāciju smagumu vai attālumu, kamēr ūdens, jūra, okeāns, ezers, upe, smiltis utt. jūs, tad jūsu dzīves problēmas tiktu kontrolētas zem jūsu kājas. ja jums nepieciešama garīga palīdzība, sazinieties ar ārstu Obodubu pa tālruni: +2349058774809
Atgūstiet savu mīlestību
Dzemdes augļi
Fibroid
Biznesa uzplaukums
Finanšu izrāviens
Kļūsti bagāts bez rituāla
Dari, kā es saku
Slikts sapnis
Solīt un neizdoties
Epilepsija
Zemes / tiesas lieta
Garīgi traucējumi
Politiskā iecelšana
Vīzu apstiprināšana
Vēzis
Pārbaudes panākumi
Pavadi un atgriezies
Veiksmi
Dabīgais Neath
Hipertensija
Insults
Sirpjveida šūna
Impotence
Win tiesas lieta
Paaugstināšana darbā
Komandējošais signāls
Aizsardzības gredzens
Laulības panākumi
Mīlestības gredzens
Labvēlības gredzens
Atgūt zaudēto slavu
Garīgais spēks Dieva vīriešiem
Ceļojumu veiksmes gredzens
Darba panākumi
Lotto / Pool Win / betnaija win
Un Daudzi
Vēl vairāk steidzieties, lai šodien zvanītu vai vai WhatApp Baba ārsts Obodubu pirmdien pa tālruni +2349058774809 par garīgām problēmām, un jūs noteikti saņemsiet risinājumu visām grūtībām

Lord Nelsen @ 07:12 02.11.2020.
Laipni lūdzam Illuminati pasaulē. Nabadzīgo, trūcīgo un talantīgo nonākšana slavas un bagātību uzmanības centrā. Iegūstiet zināšanas, spēku, naudu, drošību, atpazīstieties savā biznesā, politiskajā sacensībā. Pacelieties uz augšu, lai ko jūs darītu, esiet aizsargāts garīgi un fiziski! To visu jūs sasniegsiet ar acu mirgošanu, kad jūs iesāksit LIELISKĀ ILLUMINATI TEMPLE. Kad esat iesaukts ILLUMINATI EMPIRE, jums būs daudz priekšrocību, piemēram, bagātība, slava, laba veselība. Un vēl. Sazinieties ar templi, izmantojot WhatsApp +1(646)328-7046

LAURA HATTON @ 14:02 05.11.2019.

Hello everyone,my name is LAURA,i want to share with you how i got a blank atm card that changed my life. I saw a post of a man who got atm card from a guy called Nico,i decided to contact him,he told me how the card works,i gave him a try,i received the card 4 days later,i went to the atm and to my greatest surprise,i was able to withdraw $2,500 that day,i was so happy because life has been so misearable for me Until now,am still using the card and i have been able to withdraw $65,000. Thanks to "Nico blank card".i now have a business of my own a car and a house of my own,my family is happy and living well. Am sharing this here because of those who might be in need of it.He is the best guy that sell blank atm card, you guys need to give him a try belive me he is real and he is a genius,you can contact him at... HACKERNICO232@GMAIL.COM for yours.

sebs @ 12:11 06.11.2008.
Pilnīgi piekrītu, bet nu fakin nav laika iet un protestēt par notiekošo bezpriģelu, nezinu vai kas mainīsies- VISS IR PĀRĀK KORUMPĒTS UN SAPUVIS JAU PAŠĀ SAKNE. Te jau jāgāž ne tikai 100 veči domē, bet arī visu pašvaldību un novadu pārstāvji!!!

coperis @ 12:09 11.08.2008.
caurums uz cela vienam > pikis kabata otram

nemot vera lielo caurumu daudzumu diez vai ko izdosies mainit, parak daudz ieintereseto.

. @ 09:21 22.07.2008.
gsx ..pie mums nau dakara , pie mums ir pilns ar cjinkstetajiem

gsx750 @ 15:29 21.07.2008.
Pievienojos visiem bēdu brāļiem. Vēl vienam piemēram braucot pa ceļu Tallina -> Rīga. Grūti iedomāties tik kontrastaini atšķirīgu ceļu kvalitāti abpus bijušajiem robežpārejas punktiem.

Dakāra pie mums ir.

KL @ 12:36 21.07.2008.
Es pat braucot ar riteni pārlidoju pāri stūrei dēļ sliktajiem Latvijas ceļiem!!!

Valis @ 20:02 29.06.2008.
To AF - a mosh tu braukt nemaki ?

AF @ 14:07 28.06.2008.
es gandriiz delj tiem latvijas stuulbiem veliem nenositos saaka neesaat un nolikos aatrums kkur ap 90 km.h bija

1-10 : 11-20 : 21-30 : 31-35 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss