Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Moto sezonas atklāšana 26.aprīlī 12:00!

Teksts: Jānis Šķesteris
Datums: 23.04.2008.
Rubrika: Notikumi

Beidzot zināma sīkāka informācija par moto sezonas atklāšanu! 26. aprīlī no 12:00 līdz 14:00 pulcēšanās Krasta ielā 68b pie planēta EL(aiz MC2), 14:00 dalībnieku iebraukšana un reģistrācija tiek pārtraukta, 14.30 parādes brauciens! 15:00 – 17:00 pasākums pie “Arēna Rīga” – vadītāji UFO un Frīdis(šoreiz Fredis nē), motokaskadieru grupas “Stuntfigthers” paraugdemonstrējumi u.c.

Kaut arī šogad sezona tā īsti nemaz nav noslēgusies, tomēr jācer, ka laiks būs labs un pasākums izdevies...Tiekamies tur!

Sezonas atklāšana
*****
4.2

Komentāri

losis @ 23:04 17.03.2009.
motoroljerist, palamajies, ja tev vieglāk paliek, kautgan tas ir nesvarigi, tev ir viegli vai nav. Nekas no taa nemainaas. puudelis nav vilks , skuters nav mocis

motorolleris @ 20:46 17.03.2009.
,,, @ 18:10 22.02.2009.
nah skuteristus šados pasakumos

tu esi stulbs vai stulbs,tas nav ne baiku ne kvadru,ne4operu sezonas atklāšana,bet gan MOTO sezonas atklāšana,kurā ir pat vieta detiņai.pats noteikti ar riteni kataajaas

losis @ 15:47 25.02.2009.
aha. Baikeri dzivo, a modi ir smieklīga vēsture :D

<b>armands</b>armands @ 11:57 25.02.2009.
Pēdējie komenti baigi velk uz veco filmu "Quadrophonia"- Džimmijs Scooters ar "modiem" uz rolleriem pret baikeriem :)

?? @ 21:58 23.02.2009.
kapēc skūteristi ir iedomājušies ka viņi ir līdzvērtīgi motociklistiem ?! Es piekrītu, ka skūters ir pirmais solis uz moci, bet nākamais nav sperts, tas ir tā kā ar taureņiem - pirmā stadija ir tārps, a lidos pēc tam. Bez tam skūteristi, kā likums nav spējīgi saprast, kā ir jābrauc kollonā un skūters pats par sevi izskatās pretīgi :) jauku jums dienu - :D

apriliasport @ 21:20 23.02.2009.
nah... tev tajaa pasaakumaa!!!

,,, @ 18:10 22.02.2009.
nah skuteristus šados pasakumos

apriliasport @ 10:37 22.02.2009.
es nekad nesmu bijis uz sitaadiem tusinjiem bet gribetos aizbraukt!!!
kaads varbut zin cik motorolleri tur ir apmeram, katru gadu???

Anete @ 23:53 30.04.2008.
ja jautājusm bija pa sezonas atklāšanu-tad ,kā zināms sezonu atklāj katru gadu...

Anete @ 23:52 30.04.2008.
protams,ka biežāk-manā ģimenē mammai mocis,tētim,abiem brāļiem pa mocim un tricikls....kā lai nerīko tusiņus,ka tur ir ko redzēt!!!interesanti pavērot citu cilvēku močus,triciklus..un vienmēr ir kas atraktīvs nevis vienkārša nodzeršanās-kā DAUDZI uzskata!!!

« 1-10 : 11-20 : 21-30 : 31-40 : 41-50 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss