Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Pirmais Maijs – sezonas atklāšana Igaunijā

Teksts: Jānis Šķesteris
Datums: 28.04.2008.
Rubrika: Notikumi

Visiem entuziastiem, kuriem plānotājā parasti tiek ierakstīts ikkatrs ievērības cienīgs motociklistu burziņš, moto sezonas atkāšana Igaunijā būs medusmaize.

Igauņi savu sezonu atklās 1.maijā Pērnavā. Parāde sāksies 13:00. Pulcēšanās notiks pilsētas centrā Pärnu upes dienvidu krastā. Afterpartijs norisināsies iestādē ar nosaukumu “Alexandri Pub”. Interesanti, ka igauņi savu sezonu ieplānojuši atklāt ceturtdienā. Latviešiem, par laimi, šī diena ir brīva. Tā ir lieliska iespēja Darba svētkus un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu nosvinēt uz motocikla.

Pērnavas karti skaties šeit: http://kaart.otsing.delfi.ee

Ceturtdien Igaunijā sinoptiķi prognozē saulainu laiku ar gaisa temperatūru robežās no 14 – 19 grādiem.

***
3

Komentāri

(I) @ 10:32 07.05.2008.
Tas jau jebkuram NORMĀLAM cilvēkam prieks - nemaksāt, ja var nemaksāt. Ar prieku maksāt nodokļus ir sen zināma mazohisma pazīme. Tāpat arī brīvprātīgie piespiedu kārtā "ziedojumi" dažādām asociācijām.
Igauņiem vispār ir raksturīgi mazāk zagt (valsts pārvaldē), arī biznesu tik nekaunīgi taisot naudu no gaisa kā Latvijā viņi nepiekopj.

. @ 10:16 07.05.2008.
igaunju piecīšu pisējiem - prieks

klimmpis @ 00:57 07.05.2008.
Igaunijā atklāšana neko nemaksāja!

EE @ 22:04 06.05.2008.
Estonian Bike weekend tieshi taa arii maksaa, atklashana apmeram kaukas lidzigs

. @ 21:42 06.05.2008.
stulbeni - igaunijā
E[MC]A (ja stulbenis nezina - vinju asociācija, motoklubu) ieeja pasakumā maksā 250EEK vai 20 Eiro

to .@ @ 15:45 06.05.2008.
Bet Igaunijā ta piecīšus nekās no motobraucējiem :)
Tā kā .@ ar savu mīlestību pret MCA te ir nevietā. Ja esi tāda MCA fane, palūdz viņu kontu numuru un ziedo kaut vai katru dienu pa piecītim :)

DM @ 14:28 06.05.2008.
Smirdi vien....

. @ 23:13 05.05.2008.
DM - iztraucēju tevi ? gribēji pāčīkstēt ka būs dārga ieeja un vispār moto asociācijas ir slikti ?

DM @ 21:44 05.05.2008.
Eu tu, visuvarenais nepisēj bez nika, pievaldi savu smirdošo muti JA !

. @ 18:53 29.04.2008.
piecīšu pisēji - uz priekšu pāčīkstēt

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss