Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

ADLY ZĪMOLU LATVIJĀ PIEDĀVĀ SIA „MEŽAM UN DĀRZAM”

Rakstu sagatavoja: SIA „Mežam un Dārzam” tirgzinības un reklāmas vadītāja Sanda Meldere
Datums: 09.06.2008.
Rubrika: Notikumi

Ātrums, brīvība un adrenalīns. Tagad arī SIA „Mežam un Dārzam” veikalos un e-veikalā (www.mezamundarzam.lv) ir iespēja iegādāties ne tikai dārza tehniku un piemērotus darba rīkus, bet arī jaunākos kvadriciklu, gokartu un motorolleru modeļus!

Lielākais meža un dārza tehnikas veikalu tīkls Latvijā "Mežam un dārzam" savus pirmos veikalus Rīgā un Rēzeknē atklāja 1993. gadā.

Divus gadus vēlāk dažādās Latvijas pilsētās darbojās jau astoņi specializētie veikali.

Piedāvāto preču teicamā kvalitāte un izturība ekspluatācijā, augsta darbinieku kvalifikācija, uzņēmuma darba kultūra un organizācija, kā arī nu jau vairāk kā 15 gadu pieredze servisa un pārdošanas jomā - īpašības, kuras mūsu klienti vērtē visaugstāk un kuru dēļ mums uzticas.

Attīstot sadarbību ar pasaulē pazīstamākajiem meža un dārza tehnikas ražotājiem, klientiem ar katru gadu tiek piedāvāts arvien plašāks kvalitatīvu darbarīku, rezerves daļu un aksesuāru klāsts. Tāpat arvien stabilāku nozīmi veikalu tīkla ietvaros iegūst tehnikas apkopes serviss.

Atnākot uz veikaliem "Mežam un dārzam", noteikti pamanīsiet, ka tehnikas un aprīkojuma tirdzniecība nav nošķirama no plaša rezerves daļu piedāvājuma un profesionālas apkopes.

Varat rēķināties ar visaptverošu veikala darbinieku atbalstu - sākot no pirmās konsultācijas, izvēloties piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām, līdz pat pēcgarantijas apkopei - tagad jau 15 specializētajos veikalos visā Latvijā.

Tieši tādēļ pieaug „Mežam un dārzam” klientu loks. Šogad, sākoties jaunai sezonai, SIA „Mežam un Dārzam” nolēma savā darbībā ieviest vēl nebijušu jaunumu – rolleru, kvadriciklu un go-kartu tirdzniecību. Tika apsvērti visi „par” un „pret”, gala rezultātā vispiemērotākā un veiksmīgākā sadarbība – līgums tika parakstīts ar SIA „VL Moto” vadību. „VL Moto” ir noslēgts ekskluzīvs pārstāvniecības līgums ar Taivānas moto tehnikas ražotāju Her Chee moto. Šis līgums „VL Moto” deva iespēju piedāvāt augstas kvalitātes ADLY mototehniku. Šodien ADLY zīmols meklējams SIA „Mežam un Dārzam” veikalos visā Latvijā!

*****
5

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss