Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Kawasaki ZRX1200R

Kawasaki
Datums: 16.10.2006.
Rubrika: Moči

Palūkojoties uz ZRX1200R šķiet, ka runa ir par kādu astoņdesmito gadu supermoci. Tomēr, kā izrādās, šis nav vēstures eksponāts, bet gan 2007. gada modelis. Motocikls, neskatoties uz dīvaino izskatu, ir pieblīvēts ar jaunākajām tehnoloģijām.

Kawasaki ZRX1200R

Ja vēl māc šaubas, ka motocikls ir gana jaudīgs un moderns, tad atliek minēt vienu faktu, proti, šim modelim par pamatu ņemts Kawasaki KZ1000, kas bija viens no pirmajiem Kawasaki Superbike močiem, bet tagad ZRX1200R uz priekšu dzen motors, kas bāzēts uz NINJA ZX-11 jaudīgā motora.

Kawasaki ZRX1200R ir aprīkots ar K-TRIC (Kawasaki Throttle Responsive Ignition Control, latviski - droseles jutīgā aizdedzes kontrole). K-TRIC savienota ar digitālo aizdedzes sistēmu un regulē aizdedzi atkarībā no droseles stāvokļa un motora apgriezieniem, tādējādi izlīdzinot motora jaudu. Rezultātā panākta precīzāka gāzēšanas reakcija un efektīvāks degvielas patēriņš, kā arī vēl labāk tiek novērsta priekšlaicīga aizdedze.

Tehniskie rādītāji

Motora tips 4 rindā izkārtoti cilindri ar šķidruma dzesēšanas sistēmu
Displacement 1164 cm3
Bore & stroke 79.0 x 59.4 mm
Kompresija 10.1:1
Vārstu sistēma DOHC, 16 vārsti, 4 vārsti vienam cilindram
Maksimālā jauda 122 Zs / 8,500 apgr./min, 112 Nm / 7,000 apgr./min
Aizdedzes sistēma 4 x 36 mm Keihin CVK karburators
Starteris Elektriskais
Pārnesumi 5
Garums 2120 mm
Platums 780 mm
Augstums 1150 mm
Garenbāze 1,465 mm
Sēdekļa augstums 790 mm
Degvielas tvertne 19 L
Pašmasa 224 kg
Krāsa Citronzaļa
***
3

Komentāri

skrapcis @ 11:35 15.01.2007.
Man savulaik bija Suzuki GSX-1200. Izskatījās, kā astoņdesmito gadu motocikls, kaut gan bija galīgi jauns. Un, ticiet vai ne, ar viņa motora jaudu pietika, lai ninzas kabinatu uz uzrāvienu. Zvērīga grieze, liela elastība - teorētiski pietiktu ar vienu ātrumu :) jo ar 5 pārnesumu var braukt gan uz 40km/h gan 240km/h, un, piedodot gāzi, ceļ arī pie tiem 40.

Normunds @ 19:05 14.01.2007.
Izskats ir nedaudz klasisks bet to var labot, galvenais ka motors ir "zvērīgs"!, kam ir palaimējies braukt, domāju man piekritīs... :)

Furry @ 09:37 17.10.2006.
Buutu ielikushi indzektoruss un prieksheejaa daksha buutu apgrieztaa tipa, tad veel vareet runaat par jaunaakm tehnologjijaam!!

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss