Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Superkausa 4. posms Kuldīgā

Teksts: Kaspars
Datums: 02.07.2009.
Rubrika: Sports

Pasaules čempionāta posms MX1/MX2 Latvijā ir aizvadīts, bet ar to Latvijas motokrosa dzīve nebeidzas, un visiem patiesiem motokrosa faniem tiek piedāvāts šo svētdien doties uz Kuldīgas novadu, kur Upīškalna trasē, Kurmales pagastā norisināsies Superkausa FOX Lielās balvas 4. posms motokrosā. Šo pasākumu varēsiet apmeklēt par draudzīgāku cenu, tikai diviem latiem, vai izmantot iespēju iepirkties tirdzniecības namos Kurši un saņemt ieejas karti par brīvu. Vēlētos arī atzīmēt, ka bērniem līdz 12 gadiem un pensionāriem uzrādot apliecību ieeja par brīvu.

No sportiskā viedokļa adrelīna daļa šajā pasākumā būs ļoti liela, jo skatoties kopvērtējuma tabulās praktiski visās klasēs nezināmo ir vairāk kā zināmo, it sevišķi, ja runājam par MX 13+ , MX 30+, KVADRI 14+ un KVADRI PRO klasi. Šajās klasēs sportistiem kopvērtējumā punktu starpība ir tik niecīga, ka pēc katra brauciena viss var sagriezties ar kājām gaisā. MX 13+ klasē intriga būs, vai jaunais līderis Raivis Eikmanis pēc aizvadītiem 3. posmiem spēs noturēt līderpozījas arī pēc Kuldīgas, jo iepriekšējais līderis Rihards Dūčis noteikti vēlas atgūt līdera statusu savā pusē. Protams, ka noteikti visiem šā brīža līderiem kārtīgu pirti centīsies sakurt Gundars Gaušis, kas diemžēl traumas dēļ bija spiests izlaist vienu posmu, kā arī trasē atgriezies viens no ātrākajiem kuldīdzniekiem Uģis Šteins.

Runājot par MX 30+ klasi, tad šajā klasē ir vismaz desmit vīri, kas var izcīnīt uzvaru Kuldīgas posmā, kurš no sportistiem spēs uzrādīt labāko rezultātu Kuldīgas posmā ir ļoti grūti spriest.

Kvadri 14+ klasē par galveniem favorītiem varētu uzskatīt divus sportistus Edgaru Meņģeļi un Kārli Meldrāju, kuriem kopvērtējumā starpība ir tikai 2 punkti, bet tas nenozīmē pārējiem sportistiem nav nekādu ambīciju, līderu duelī noteikti gribēs ielauzties Kristaps Smiltnieks no Rodeo MX Racing team, bet savukārt KVADRI Pro klasē galvenā intriga ir, vai Raimonds Baltgalvis spēs noturēt līderpozīcijas šajā klasē, jo Kristaps Meņģelis noteikti pieliks maksimālas pūles, lai izvirzītos kopvērtējumā vadībā. Noteikti būs interesanta cīņa arī starp klubiem, vai Latvijas pieredzējušais klubs Rodeo spēs revanšēties par neveiksmi pagājušajā posmā ir grūti pateikt, jo Dāvis Ivanovs ir guvis traumu un kādu laiku trasē būs kā vērotājs, bet noteikti jau Arvim Sanderam, kā pieredzējušam vadītājam ir kaut kas padomā, ko likt vietā.

Drošības labad atgādinām, ka Superkausa Lielajā Finālā, kurš norisināsies 6.septembrī, drīkstēs piedalīties tikai labākie 40 sportisti(+5rezervisti) pēc sacensību kopvērtējuma. Pārējiem dalība būs iespējama no skatītāju pozīcijām. Tātad, lai varētu piedalīties pēdējā posmā, jābūt labāko 45niekā.

Kā vienmēr licencētie sportisti piedalīsies FOX Balvas izlozē. Šoreiz pie balvām tiks 3 laimīgie.

Kā jau ierasts, norisināsies ierastais Fanu Skrējiens, kur tā uzvarētāji zēnu un meiteņu klasē saņems vērtīgas balvas.

Atkal ierindā būs un sportistus uzmundrinās gan Rockstar meitenes, gan lieliskie Kaspars Garda un Gastons ar Rockstar video, kā arī Rolands ar kvalitatīvo fotoservisu.

Iepriekšējo posmu bildes varat aplūkot rrfoto.lv

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss