Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

LATVIJAS TROFI-REIDU TŪRISMA KAUSA
6. POSMA SACENSĪBU "LUKSTI TROPHY 2009 TŪRISMA KAUSS"
NOLIKUMS

1.PROGRAMMA. 
1.1 ‘’ LUKSTI TROPHY 2009 TŪRISMA KAUSS’’ (turpmāk sacensības) notiek 2009. gada 22. – 23. augustā Apes novada Trapenes pag. teritorijā. Reģistrācijas un bāzes vieta – atpūtas bāze „Luksti” GPS koordinātes N 57.25.679 E 026.42.106.

22. augusts. 
Pl. 11:30 -13:30  Dalībnieku reģistrācija. 
Pl. 11:30 -13:30  Tehniskā komisija un brokastis. 
Pl. 14:00  Dalībnieku sapulce. 
Pl. 14:30  Starts karuseļa aplī.  
Pl. 20:00  Finišs pirmajai ekipāžai.

23. augusts. 
Pl. 7:30 – 8:30  Brokastis 
Pl. 9:00  Starts pirmajai ekipāžai uz OZ. 
Pl. 12:00  Finišs pirmajai ekipāžai 
Pl. 14:00  Rezultātu paziņošana tiesnešu sekretariātā 
Pl. 16:00  Uzvarētāju apbalvošana 
1.2 Sacensības notiek saskaņā ar ‘’LUKSTI TROPHY 2009 TŪRISMA KAUSS’’ nolikumu, Latvijas 2009. gada Trofi-reidu Tūrisma kausa nolikumu.

2.ORGANIZĀCIJA. 
Sacensības rīko rīko LAF biedrs Austris Gailītis 
Pasākuma direktors – Austris Gailītis. 
Galvenais tiesnesis – Jānis Zaremba 
Tehniskais komisārs – Māris Podiņš. 
Dalībnieku tiesnesis – Brunis Lielkāja 
Sacensību sekretārs – Krišjānis Vīdušs 
Medicīnas nodrošinājums – Tatjana Vinogradova

3. DALĪBNIEKU AUTO UN EKIPĒJUMS. 
3.1 Sacensībās var piedalīties jebkura fiziska persona, pie stūres esošajam dalībniekam jābūt atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecībai. 
3.2. „Tūrisma” ieskaites (TU) dalībnieki apvienojas komandā pa divām apvidus automašīnām (vinču izmantošana nav atļauta). 
3.3. „Grand tūrisms” (GTU) ieskaites dalībnieki startē individuāli (visa veida pašizvilkšanās līdzekļi atļauti). 
3.4. ATV un MOTO (visa veida piedziņas kvadricikli un motocikli) startē apvienojoties komandās 2 līdz 4 gab. 
3.4. Ekipējums 
Pārtikas un dzeramā ūdens minimums katram ekipāžas dalībniekam (9 stundām). 
Silts apģērbs. 
Digitālā fotokamera ar atmiņas karti vai USB kabeli.  
GPS, portatīvais dators (ieteicams). 
Katram transporta līdzeklim, kas piedalās sacensībās jābūt aprīkotam ar „piepīpētāja ligzdu” maršruta kontroles ierīces barošanai. 
Lukturītis ,velkamās troses vai striķi un Alūksnes reģiona kartes. 
4.KUSTĪBA. 
4.1 Sacensību distances kopgarums ~250 km jeb ~ 8 stundas. 
4.2 Sacensību dalībnieku uzdevums – veikt sacensību organizatora nosprausto maršrutu ar leģendas, norāžu un kartes palīdzību noteiktā laikā, atrast un sasniegt visus uzdotos kontrolpunktus, ar abiem transporta līdzekļiem piebraucot tiem klāt ja tas ir prasīts un nofotografēties. Ievērot visa veida doto uzdevumu izpildīšanu. 
5. ATBILDĪBA UN DROŠĪBA 
5.1 Sacensību laikā kustība notiek saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem. Dalībnieki paši ir atbildīgi par sevi, citiem dalībniekiem vai citām personām nodarītiem kaitējumiem. 
5.2 Pieteikums par dalību pasākumā apstiprina, ka dalībnieks ir iepazinies ar LUKSTI TROPHY 2009.g. Tūrisma nolikumu, Latvijas Trofi – reidu Tūrisma kausa 2009. gada nolikumu, pilnībā piekrīt tiem un apņemas tos ievērot. 
 5.3 Organizators var veikt jebkāda veida ierobežojumus, kurus ir jāievēro.

6. PIETEIKUMI UN DALĪBAS MAKSA. 
6.1 Dalības maksa TU un GTU automašīnu kategorijās, piesakoties līdz 17. augustam – Ls 50 no auto, pēc 17. augusta – Ls 60, pasākuma dienā – Ls 65. 
6.2 Tūrisma ieskaite paredzēta visa veida kvadricikliem un moto braucējiem. Piesakoties līdz 17. augustam, – Ls 20 no vienas vienības, pēc 17. augusta – Ls 25, pasākuma dienā – Ls 30. 
6.3. Pieteikties pasākumam var, nosūtot Dalībnieka pieteikuma karti uz e-pastu Your browser may not support display of this image. mazozoli4x4@inbox.lv Your browser may not support display of this image. Your browser may not support display of this image. . Reģistrācijas neskaidrības gadījumos zvanīt pa tālr. +371 29525730 
6.3. Ziedojumus līdz pasākumam var veikt ar pārskaitījumu, maksājumā norādot ekipāžas pilota vārdu, uzvārdu  maksājuma mērķi -  ziedojums ‘’ LUKSTI TROPHY 2009 TŪRISMA KAUSS’’ organizatoram uz kontu SIA „Ķērpis”, reģ. Nr. 43202004863, konta nr. LV65HABA0551000702679, AS Swedbank, kā arī pasākuma dienā reģistrācijas laikā.

7. CITA INFORMĀCIJA. 
Pasākuma dalībnieku nakšņošanas iespējas: 
1) Lauku apstākļos atpūtas bāzē ‘Luksti’,  
2) www.aluksne.lv  www.ape.lv
Informācija skatītājiem – pasākuma dienās atpūtas bāzē „Luksti’, kā arī internetā www.mazozoli.lv   
Jebkuru papildus informāciju par šo pasākumu var iegūt pa tālr. +371 29174981.

Sacensību direktors:         /Austris Gailītis/

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss