Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

2009.g. LaMSF atklātā Latvijas čempionāta bezceļa tūrismā 5.posms – ZVĀRDE

Posms „ZVĀRDE 2009” ir piektais šī gada „OffroadMoto” kluba rīkotais pasākums no pavisam sešiem posmiem. Sacīkstes un braucieni notiek Zvārdes apkārtnē, Saldus rajonā.

Šis brauciens būs patīkams pārsteigums dalībniekiem un skatītājiem. Pārsvarā viss brauciena maršruts būs marķēts un tūrisma aplī būs iespēja braukt pēc savām spējām. Lai gan iespēja ieskrieties nebūs liela. Dubļi, risas, valmeta pēdas, pļavā paslēpušās traktora pēdas - tas būs izaicinājums nevis ātrumam, bet meistarībai un izturībai.
Skatītājiem, lai piekļūtu ieskaites posmiem, jāsagatavo gumijas zābaki un labs noskaņojums. Protams, ja būs lietus tad lietus tērpiņi un lietussargi ieteicami. Tūrisma aplī varēs brīvi piekļūt ar automašīnām gan startā, gan finišā lai nobildētu un apsveiktu dubļu racējus.

"OffroadMoto" klubs rīko bezceļu tūrisma pasākumus kopš 2005. gada. No pāris dalībniekiem, tas ir izveidojies par apmeklētu un populāru notikumu bezceļu Enduro un Kvadrociklu braucēju un cienītāju vidū. Pēdējos gadus dalībnieku skaits lēnām pieaug, kas ir vairāk nekā 100 piedalījušies katru gadu, neskatoties uz iepriekš limitēto dalībnieku skaitu.

Lai gan katru gadu ir patstāvīgie braucēji un attiecīgi viņu braukšanas līmenis pieaug, tad šinī braucienā pēc daudzkārtējiem lūgumiem "OffroadMoto" klubs ir izveidojis marķētu trasi, lai skrējēji var braukt savā tempā, dabas baudītāji baudīt un kas vēlas pieslīpēt savu braukšanas tehniku, var nebaidīties, jo viņiem palīdzēs tikt ārā no viltīgā Zvārdes dubļa un nekādā gadījumā nepalikt mežā, lai vakarā varētu dalīties ar iespaidiem pie viesu galda vai sildoties pirtiņā.

Pasākuma plāns:

19. septembris

8:00 – 8:30 dalībnieku pulcēšanās Saldus rajona atpūtas bāze „Pūznis”
8:30 – 9:30 Reģistrācija un tehniskā komisija.
9:45 Dalībnieku kopsapulce.
10:00 STARTS
~11:00 1. ieskaites posma starts
~12:00 2. ieskaites posma apļa treniņi
~12:30 2. ieskaites posma starts – Enduro mazie apļi. 2 vai 3 apļi atkarībā no motocikla klases un laika apstākļiem ~ 3 km viens aplis
~15:00 atelpa un vieglas pusdienas.
~16:00 tūrisma aplis pa marķētu posmu Zvārdes apkaimē ~ 25 km. Vecie ceļi, meža celiņi, dubļi, valmeta pēdas garantētas.
~17:30 atgriešanās bāzē
19:00 Apbalvošana
20:00 Dalībnieku vakariņas, tuss, pirtiņa u.t.t.

20. septembris

9:00 – 10:00 brokastis
10:00-10:30 sagatavošanās braucienam
10:30 starts
- brauciens pa Zvārdes apkārtni.
15:00 finišs

Vairāk informācija "OffroadMoto" kluba mājas lapā www.offroadmoto.lv. vai „OffroadMoto” forumā.

Uz drīzu tikšanos Zvārdes dublī!

offroadmoto.lv
*****
5

Komentāri

Bagars @ 16:16 25.09.2009.
Pasāciens bij labaiss

<b>R3d2</b>R3d2 @ 14:49 22.09.2009.
offroadmoto
Bildes no pasākuma

<b>R3d2</b>R3d2 @ 14:48 22.09.2009.
[url=offroadmoto no pasākuma[/url]

<b>R3d2</b>R3d2 @ 03:45 18.09.2009.
Re kāds te klusums. Vai tad endūristi visi mežos iestiguši? :) Vai gaida dubļu bildes pēc pasākuma :D?

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss