Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

NAČ motošosejas sacīkstes Biķerniekos jau 26. jūnijā

Teksts: Mārtiņš Eglītis
Datums: 22.06.2010.
Rubrika: Sports

26. jūnijā Biķerniekos notiks Nacionālā Amatieru Čempionāta 3. posms. Pirmais starts 12:00.

Sacīkstes Biķerniekos notiks jau ierastajā trases konfigurācijā, sarežģītajam un tehniskajam kartodromam pievienojot ātro starta taisni un līkumu "elkonis".

Ar motocikliem atbraukušie skatītāji varēs piedalīties veiklības braucienā, kurā tiks izcīnīta vērtīga balva - motocikla pacēlājs no HCT Automotive.

Šobrīd NAČ dalībnieki ir piedalījušies dažādos posmos - visas klases ir piedalījušās atklāšanas sacīkstēs sporta kompleksā 333 un 2. posmā Otaņķos, bet motošosejas Meistarklasei ir bijis papildu posms Biķerniekos, kurš notika reizē ar Baltijas čempionāta posmu un tajā sportistiem bija jābrauc pa ātro mototrasi.

Uz Biķernieku posmu kopvērtējumā visās klasēs ir izvirzījušies līderi. Supermoto no tuvākajiem sekotājiem ar gandrīz divkāršu punktu pārsvaru atrāvies Krišjānis Cers, minimoto ieskaitē šobrīd pirmais Kārlis Vikmanis ar 108 punktiem, bet pavisam tuvu ir arī Kaspars Svīkulis un Āris Matesovičs, abiem pa 102 punktiem. Motorolleru 50 Stock ieskaitē šobrīd pirmais Danijs Petrisins, tomēr arī Dmitrijs Kraiņevs un Vitālijs Andrejevs daudz neatpaliek. Motorolleru 70 Racing klasē pirmais no nu jau eksistenci beigušās Open klases pārgājušais Kaspars Brigzne, kura 124 punktus apdraud Jānis Eglītis ar 112 punktiem. Motošosejas tautas klases līderis ar 96 punktiem šobrīd ir liepājnieks Emīls Janaitis, Didzis Trūbs atpaliek tikai 3 punktus. Trešajā vietā ar 83 punktiem Kaspars Stankevičs. Motošosejas meistarklasē līdera pozīciju ieņēmis Artis Ozols ar 124 punktiem, otrais Uldis Eglītis, 118 punkti. Trešo vietu dala Mārtiņš Niķis un Māris Dankerts, abiem pa 89 punktiem.

26. jūnijā "R1" riepu serviss kā vienmēr atbalstīs visus sacensību dalībniekus, piedāvājot riepu nomaiņu bez maksas. Būs arī iespēja iegādāties jaunas un lietotas motoriepas par īpaši labām cenām!

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss