Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Amatieru Čempionāta motošosejā 4. posms

Teksts: Mārtiņš Eglītis
Foto: Ieva Lāss
Datums: 15.07.2010.
Rubrika: Sports

Sestdien, 17. jūlijā 11:55 sporta kompleksā 333 Nacionālā Amatieru Čempionāta motošosejā ceturtais posms.

NAČ

Reizē ar NAČ sacīkstēm notiks arī Latvijas čempionāta supermoto 5. posms, kā arī Igaunijas čempionāta supermoto 4. posms. Igaunijas čempionāta etapa norise liek cerēt uz ātro somu ierašanos.

NAČ kopvērtējumā pēc iepriekšējā posma Biķerniekos notikušas izmaiņas, tomēr līderi joprojām ir tie pasi.

Supermoto klasē pirmais joprojām Krišjānis Cers, otrais Māris Mežgals, bet trešo vietu šobrīd ieņem Roberts Circenis.

Minimoto ieskaitē vietu sadalījums nav mainījies - priekšā Kārlis Vikmanis, seko Kaspars Svīkulis un Āris Matesovičs.

Ievērojamas izmaiņas motorolleru 50 stock ieskaitē - Dmitrijs Petrisins no pirmās vietas noslīdējis uz astoto un tādējādi par vietu uz augšu pakāpušies Dmitrijs Kraiņevs un Vitālijs Andrejevs. Trešais Andris Krištobāns. Te gan jāpiezīmē, ka vēl nav noticis pietiekams posmu skaits lai ņemtu vērā tikai 5 posmus no sešiem, kas šajā klasē noteikti veiks korekcijas vietu sadalījumā.

Motorolleru 70 racing klasē pirmais Kaspars Brigzne, otrais Dmitrijs Kanajevs, bet Jānis Eglītis zaudējis vienu vietu un nu ir trešais.

Motošosejas tautas klasē pirmais joprojām Emils Janaitis - pār otrajā vietā esošo Arturu Stankeviču viņam ir pieklājīgs 19 punktu pārsvars. Didzis Trūbs no 2. vietas atkritis uz piekto un trešajā - Santis Zauers.

Meistarklasē pirmais joprojām Artis Ozols, bet Uldim Eglītim ir tikai par vienu punktu mazāk un situācija pamazām sāk atgādināt iepriekšējās sezonas beigās esošo, kad pirms pēdēja posma viņam pietrūka tikai 2 punktu. Trešajā vietā joprojām Māris Dankerts, bet ceturtajā izvirzījies Zigmunds Pakalnieks, savukārt šīs sezonas debitants Artis Markots jau piektais.

Latvijas Čempionātā supermoto pirmajā vietā šobrīd Agris Ļitvinovs, otrais Dzintars Baltais, bet trešo vietu ieņem Atis Pārums.

Skatītāji varēs piedalīties veiklības braucienos, kuru veiklākais dalībnieks saņems motocikla pacēlāju no HCT Automotive.

*****
5

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss