Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Klāt Nacionālā Amatieru Čempionāta motošosejā pēdējais posms

4. septembrī Nacionālā Amatieru Čempionāta motošosejas pēdējais posms Rēzeknē, Rēzeknes kartodromā. Pirmais starts 12:15, skatītājiem ieeja bezmaksas, paralēli notiks arī LČ supermoto pēdējais posms.

Rēzeknes nacionālais čempionāts motošosejā

Šķiet ka nemaz tik sen nebija 1. maijs un NAČ sezonas atklāšana, bet kalendārs nemelo – motošosejas sezona Latvijā tuvojas beigām un Nacionālā Amatieru Čempionāta dalībniekiem atlicis tikai viens posms un pēdējā iespēja uzlabot rezultātu kopvērtējumā. Meistarklases dalībniekiem šādas iespējas vairs nebūs, jo viņu sacīkšu pēdējais posms jau ir noticis un kopvērtējumu var apskatīt sacensību organizatora, biedrības “Durka Racing” mājaslapa www.durka.lv.

Rēzeknes posms pagājušajā gadā bija apmeklētākais sacīkšu posms un arī šogad skatītājiem būs ko redzēt. Šogad katras klases dalībnieki piedalās 6 posmos. Kopvērtējumā netiek ņemti vērā 2 braucieni ar zemākajiem rezultātiem.

Ļoti sīva cīņa gaidāma motošosejas “Tautas klasē”, kurā katram no līderiem ir kāds posms, kura rezultātu vajadzētu uzlabot. Līdz šim šajā klasē šogad piedalījušies 42 sportisti. Šobrīd vietu sadalījums ir šāds – pirmais Santis Zauers ar 233 punktiem, otrais Emīls Janaitis (220), seko Arturs Stankevičs(204). Visstabilāk braucis līderis – Santim ir ieskaites punkti visos līdz šim notikušajos braucienos, tomēr zemākos rezultātus – Biķernieku posma 1. braucienā ieg;tos 23 punktus un sezonas atklāšanas 24 vēl var uzlabot. Tomēr Emīls Janaitis s/k 333 posmā nokrita un neguva ieskaites punktus nevienā no braucieniem, tā kā Zauera pirmā vieta ir apdraudēta. Arī Stankevičam nav punktu par Vaiņodes posma 2. braucienu.

Arī minimoto jeb pocketbike klasē pirms pēdējā posma uzvarētāju noteikt nevar. Kārlim Vikmanim 281 punkts, Kasparam Svīkulim 279, Edgaram Šūtelim 266, pirmie ir braukuši stabili un guvuši punktus visos braucienos, bet Šūtelis nav piedalījies 1. posmā.

Standarta motorolleru klasē stabils pārsvars (un iespēja ievērojami uzlabot rezultātu) Andrim Krištobānam, 268 punkti. Dmitrijam Macukam 230, Oskaram Tumaševskim – 222.

Racing-70 motorolleru klasē pirmais Kaspars Brigzne (270 punkti), otrais Viktors Freimanis (242), trešais – Eduards Sproģis (223).

Supermoto ieskaitē drošu pirmo vietu kopvērtējumā sev nodrošinājis Krišjānis Cers, 247 punkti. Otrais Māris Mežgals ar 129 punktiem, bet trešais Roberts Circenis, 110 punkti.

0

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss