Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Mocim nav dvēseles!

Teksts: Marta
Foto: Uldis Ķirsis
Datums: 02.11.2006.
Rubrika: Sievietēm

Daudz sieviešu krīt izmisumā, rīko histērijas un meklē psihologu palīdzību, konkurējot ar mīļotā vai vismaz tuvu stāvošā vīrieša lutekli: bērnu no pirmās laulības, pievilcīgo sekretāri, futbola maču vai alus kausa biedriem. Taču, kā izrādās, mēdz būt arī spēcīgāks rūpju objekts – motocikls!

motomeitene

...Viņam var nebūt ziemas jakas, taču noteikti būs superkvalitatīvs un praktisks ekipējums. Viņš var aizmirst nopirkt veikalā maizi, taču nekad neaizmirsīs nopirkt motora eļļu. Viņam var būt slinkums izstaigāties gar jūras krastu, taču nekad nebūs – aiztriekties uz otru Latvijas malu, kur norit ļoti svarīgs moču pasākums. Viņš var būt pārlieku noguris, lai pamasētu sievietei pēdiņas, bet nekad – lai kaut 3.00 naktī uzrautos no gultas un aizbrauktu līdz trasei. Tas viss vēl būtu sīkums, ja šim brīnumam – motociklam - tiktu veltīts vien fizisks spēks, taču diemžēl arī krāšņās emocijas bauda tieši dzelzs zirdziņš! Ja motobraucējs jūtas iedvesmots, pacilāts, priecīgs, ieinteresēts, entuziasma pilns un nenogurdināms, top skaidrs – viņš domā par moci! Rodas jautājums – vai mocim ir dvēsele? Lielākā daļa motociklistu noteikti teiks, ka ir, turklāt vēl kāda! Kur? Un kā, piedodiet, tad šis dvēseliskums izpaužas? Lai kā būtu, tas tomēr ir un paliek tehnisks agregāts. Vai mīlestība izskaidrojama ar to, ka motociklam piemīt ideālas aprises, glancēta virsbūve un prātam neaptverams spēks? Ja tā, tad šīs īpašības var piemist arī cilvēkam. Bet varbūt izskaidrojums ir vienkāršāks: adrenalīns? Nu vai ziniet, to pašu var dabūt kaut vai mīlējoties lidmašīnas tualetē!

Varbūt viss ir daudz triviālāk? Varbūt šādā veidā vīrieši izpauž savu infantilismu? ???Eu, puikas, davai paārdamies pa tramplīniem?" Un viņus neattur vaļējie lūzumi, - gluži kā bērnībā neatturēja nobrāzumi!

Tagad - par dzimumu līdztiesību. Neesmu nekāda kašķīgā vecene, kas ienīst stulbos močus vai baidās no ātruma. Arī man, kā vairākām citām avantūristēm, patīk lidot. Arī es plānoju kļūt par aktīvu motobraucēju. Arī es dažkārt apmeklēju motokrosus. Bet. Tas nudien nav vienīgais veids, kā gūt morālu baudu. Vēl jau ir arī grāmatas, daba, peldēšana, teātris, kamīns, ceļošana, mūzika, zīmēšana...Un vēl – iespējams, ka mans mocis būs greizsirdīgs uz manu vīrieti, nevis otrādi.

****
3.6

Komentāri

marcis @ 01:05 28.01.2007.
R.Paulam pat ir dziesma "Ar mani atkal runā mocis";))

xvs @ 11:52 09.12.2006.
ja mocim nav dvēseles tad kāpec viņi ar mani runāa! laikam jūku praataa!;))

Anete @ 16:01 03.11.2006.
Ir jau arī meitenes, kas saprot un saprotās (ar moci);) un pat ļoti labi:)

Vilkss @ 15:13 03.11.2006.
Ai,da labi - izskatās ka meitenēm to nesaprast, kā nekā no Venēras :-). Vīriem vispār tāds jautājums nerodas ir vai nav - ir un viss un pie tam vēl runā un nekad (gandrīz) nerunā pretim :-)

DurkaRacer @ 10:59 03.11.2006.
Un kā vēl uzrunā, manējais visu laiku bubina: "A NU KA DAVAI KĀDUS SŪDUS IEVĀRAM A!!!???

Anete @ 09:35 03.11.2006.
Un, kā vel ir dvēsele!!!:) ne vienu reizi vien tak ir bijusi sajūta, ka mocis jūs uzrunā, ne?:)

Jun @ 08:00 03.11.2006.
Tad kad beigsi plaanot un saaksi aktivi braukt, tad sapratiisi, kur taa dveesele :)

Nitjis @ 19:31 02.11.2006.
Man prieks par jaunajaam rumaku apseglotaajaam!

Oss @ 16:48 02.11.2006.
mocim ir dveesele. ir arii savs raksturs un liktenis.

uk @ 09:18 02.11.2006.
ja mocim nav dveeseles, tad arii cilveekam taadas nav.

1-10 : 11-12 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss