Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

„Battery Superkauss” Finālā MX1 GP dalībnieks Tom Söderström

Autors: Superkauss
Datums: 02.09.2011.
Rubrika: Sports

Tuvojoties "Battery Superkauss" Finālam, komandu vadītāji skaita punktus un veido stratēģijas, kā izšķirošajā posmā apsteigt savus konkurentus un uzvarēt komandu kopvērtējumā. Kļuvis zināms, ka "Motosports - Elkšņi Racing Team" uz Finālu būs piesaistījusi papildspēku no Zviedrijas - MX1 GP dalībnieku zviedru Tom Söderström, kurš 2010.gadā kopvērtējumā bija 24.ātrākais vīrs uz motocikla pasaulē.

Tom Söderström

"Motosports - Elkšņi Racing Team" jau par tradīciju izveidojusi katru gadu uz „Battery Superkauss” Finālu piesaistīt kādu Eiropā zināmu sportistu. 2010.gadā Finālā līdzjutējus priecēja MX1 GP braucējs no Krievijas Evgeny Bobrishev.

„Primārais iemesls Tom Söderström piesaistei bija tas, ka komandu kopvērtējumā esam iedzinēju lomā. Šogad zviedru braucējs GP ietvaros Nīderlandē startēja MX2 klasē un savās mājās, Zviedrijā – MX1 klasē, kā arī startē Zviedrijas čempionātā, kas ir augstas klases sacensības. Taču pārsvarā Tom piedalās sacīkstēs, uz kurām viņu uzaicina,” iemeslus, kādēļ komanda piesaistījusi Tom Söderström, skaidro „Motosports - Elkšņi Racing Team” vadītājs un arī MX Pro klases dalībnieks „Battery Superkauss” Finālā Fīlips Kempelis.

Kempelis arī stāsta, ka par konkrētiem uzstādījumiem zviedru sportistam būs vienošanās, viņam ierodoties Latvijā. Taču galvenais mērķis būs izcīnīt maksimāli daudz iespējamo punktu. Jautāts par Tom Söderström konkurētspēju ar latviešu MX Pro līderiem Lauri Freibergu un Dāvi Līvu, Kempelis uzskata, ka „normālos apstākļos būtu jautājums, vai Dāvis un Lauris varētu konkurēt ar šo sportistu. Viņš būs pilnīgi nepazīstamā trasē, nekad nebrauktā formātā. Taču pārsteigumi vienmēr ir iespējami. Kā zināms, pagājušajā gadā „Battery Superkauss” Finālā Augusts Justs pārspēja Evgeny Bobrishev.”

„Super, ka tāda līmeņa braucējs ierodas uz sacensībām un piedalīsies finālā. Viņš gan vairāk ir smilšu braucējs, taču viennozīmīgi ātrs, braukt māk, līdz ar to būs interesanti,” tā par iespējamo konkurentu Lauris Freibergs. Savukārt Dāvis Līvs, jautāts par to, vai šis zviedrs spēs atņemt viņam tik ļoti nepieciešamos kopvērtējuma punktus, ir nosvērts un dziļās pārdomās par šo jautājumu neielaidās, vien atbildot: „lai tik brauc, un tad jau redzēsim, kas ir kas un ko šis skandināvs spēs parādīt Latvijā.”

Intrigas atrisinājumu un aizraujošās cīņas vērosim svētdien, Bērzu moto trasē.

*****
5

Komentāri

Tom Peacock @ 18:36 01.12.2022.
My name is Tom Peacock from USA, I want to say thank you to Dr Emu for the good thing he has done for me, Though am not sure if this is the best forum to show my joy and happiness for what he has done for me but i can't hide my happiness and my joy so i have to share it with people, my marriage got crashed about two years ago and i tried all i could within my power but to no avail. I saw a post and testimonial about the good things Dr Emu has been doing so I decided to give it a try. though he is always a busy man but when he responded back to my email, he gave me 48 hours for my marriage to be restored really just like he said my marriage was restored since then I am happy and i am living happily i am so grateful to Dr Emu you can always email him here: {emutemple@gmail.com} or WhatsApp: {+2347012841542}

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss