Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

MV Agusta – ātrākā pasaulē!

Teksts: Mārcis Cimmermanis
Foto: MV Agusta
Datums: 03.12.2006.
Rubrika: Moči

MV Agusta F4 1000R oficiāli atzīts par pasaulē ātrāko moci starp sērijveida močiem ar 1000 cm3 dzinēju. Tas noticis sacensībās uz sālsezera Bonevillā, ASV.

MV Agusta F4 1000R

Motocikls uzrādījis 302,116 km/h lielu maksimālo ātrumu. Jāpiebilst, ka piedalīties drīkstēja tikai un vienīgi tādi moči, kas pieejami pie dīleriem, proti, garāžā uzpumpēti moči piedalīties nevarēja. Motobraucējs – veterāns Rūzvelts Lakijs - pēc sasniegtā rekorda atzina, ka "motocikls ir brīnišķīgs, tas dara visu, ko no tā vēlas braucējs; viņš to mīlot!"

"Sasniegtais rekords ir vēl viens solis pasākumu kopumā, ko veic kompānija MV Agusta, lai atgrieztos sacīkšu apritē gan Eiropā, gan ASV," izteicās firmas pārstāvis Larijs Ferrači.

*****
4.6

Komentāri

Lops @ 17:59 21.11.2007.
Nu jau ir MV Agusta F4 312, kas iet 312 km/h

Furry @ 13:15 26.05.2007.
Mulkjiibas, MV agustai arii ir elektroniskais ierozbezjotaajs! Hajabysa un ZZR1200 ir citas kategorijass mochi, kas iet zem Hyperbike nevis Superbike!! urklaat spidometri melo shiem mocjiem no 10 - 20km/h !! Turklaat japanji negarantee ka mocis izturees to aatrumu virss 300km/h!

uk @ 09:47 08.12.2006.
buutu tev taadas lakjenes, tad tu ar taam pat ietu guleet.

Skapis @ 09:08 08.12.2006.
Bildi jau vareeji labaaku atrast, vismaz kur dzheks lakjenes ir paarvilcis ;D

uk @ 09:44 04.12.2006.
taa gan ir, ka no 2001. gada neviens mocis aatraak par 300km/h no veikala neizbrauks. un reti kuru paraadiibu muusdienas nevar nosaukt par maarketinga triku.

DurkaRacer @ 02:12 04.12.2006.
Nu labi, Hayabusa kubi pa daudz, tas varbū atkrīt, bet ideja jau nemainās - MV iet virs 300 tikai tāpēc, ka nav elektroniski ierobežots.

uk @ 23:39 03.12.2006.
hayabusa jau nav 1000ccm. peec razjotaaja testiem hayabusa bez ierobezjotaaja speej sasniegt tikai 308 km/h. protams, veicot uzlabojumus, aatrums krietni palielinaas. pat virs 400 km/h. tomeer runa ir par 1000 ccm un faktory default modeljiem. uztuuneet jau var visu.

DurkaRacer @ 22:09 03.12.2006.
302.116 km/h protams ir cienījams cipars un MV ir cool aparāts, bet nosaukt to par rekordu ir pilnīgs BUULLSHIT!!!
Kaut kur ap 2000šo gadu,(precīzi neatceros) visi lielie motoražotāji noslēdza neoficiālu (oficiālu) vienošanos savā starpā neražot močus, kas iet ātrāk par 300kmh,aiz drošības apsvērumiem. Pēc šīs vienošanās visiem R1, zx10r, gsx1000r,hayabusa, cbr1000rr, zzr1400,zx12r tika ātrums mākslīgi (elektroniski) ierobežots, kaut gan šie modeļi spētu iet arī virs tiem pašiem 302kmh.
Kā piemēru varu minēt Hayabusa - paši pirmie modeļi gāja apm. 330, bet vēlāk ražotie vairs tikai 299kmh, esmu ar tādu braucis:)
Rekordu šeit nesaskatu, bet reklāmas triku gan:::::))))

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss