Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Kawasaki Z1000 – kailais spēks

Kawasaki
Datums: 02.04.2007.
Rubrika: Moči

Pie apvāršņa parādījies jauns naked klases uzliesmojums. Kawasaki Z1000 2007. gadā ir sasniedzis jaunus jaudas apvāršņus un izskatu. Paskatoties vien uz tā skarbo izskatu, kļūst skaidrs, ka gaidāms kas īpašs. Tipiskais motors un rāmis paredzēts nopietnai braukšanai, bet atsegtais motors norāda uz īstajām vērtībām.


uz galeriju

2003. gadā Z1000 radīja jaunu standartu – maksimāla jauda naked tipa motociklos. Muskuļainie spēkrati, kas sagādās gandarījumu gan tiem, kas ar tiem brauc, gan tiem, kuriem tas pabrauc garām, liek aizdomāties pat vispieredzējušākajiem braucējiem. Rāmis piedāvā lielāku izveicību un kontrolēšanas iespējas, kā jebkad agrāk. Apgarota braukšana ar šādu motociklu tiek solīta kā pilsētu ielās, tā kalnainos līkumos.

Z1000 motors ir veidots, lai apmierinātu ikvienu lielo kubu braucēju – neatkarīgi no apgriezieniem, pagriežot gāzes rokturi, ražotāji sola spēkpilnu braucienu kad vien tas ir nepieciešams.

Tieši tāpēc motors ir ievietos papildus rāmī, bet motocikla rāmis ir pārveidots, lai braucējs acu mirklī varētu reaģēt uz jebkuru motocikla uzvedību uz ceļa. Arī stūre ir pietuvināta braucējam, un sēdeklis padarīts šaurāks, lai braukšana būtu kompaktāka un ērtāka.

Tehniskie rādītāji

Motora tips Rindā izkārtoti 4 cilindri, DOHC ar šķidruma dzesēšanu
Motora tilpums 953 cm3
Virzuļa diametrs 77.2 mm
Virzuļa gājiens 50.9 mm
Maksimālā jauda 125 Zs/10000 apgr.
Griezes moments 98.7 Nm/8200 apgr.
Degvielas padeve Iesmidzināšanas sistēma ?36 mm x 4 (Keihin)
Aizdedze Digitālā
Ātrumkārba 6 ātrumu
Sajūgs Slapjais multidisku, manuālais
Stūres leņķis 24.5?
Amortizatori, priekšējie 41 mm inversā dakša
Riepa, priekšējā 120/70ZR17M/C (58W)
Riepa, aizmugurējā 190/50ZR17M/C (73W)
Bremzes, priekšējās Duālās daļēji peldošās 300 mm disks
Bremzes, aizmugurējās Viens 250 mm disks
Stūrēšanas leņķis 31?
Garums 2090 mm
Platums 780 mm
Augstums 1065 mm
Garenbāze 1445 mm
Klīrenss 160 mm
Sēdekļa augstums 820 mm
Degvielas tvertene 18.5 l
Pašmasa 205 kg
*****
4.6

Komentāri

Jānis un Toms @ 17:51 16.10.2009.
supr mocītis ir ļoti ātrs dinamisks.

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss